Yunan Ordusu Geliyor!

Volkahanate 26 Aralık 2018

 1. Volkahanate

  Volkahanate Üye

  5
  5
  0
  OS X Chrome 70.0.3538.110
  İkinci Dünya Savaşını yakından izleyen bu büyük global savaştaki cepheleri, generalleri ve tümenleri bilen bu konuya hakim olan arkadaşlar bileceklerdir ki, Fransa'yı fetih eden Alman tümenleri İtalyanların küçük balkan devletleri karşısında beceriksizliğini görünce dehşete düşmüş ve Hitler Sovyetlere saldırmadan önce Balkan sorununu aradan çıkarmayı amaç edinmişti. Bulgaristan, Romanya, Yunanistan ve bir takım küçük balkan devletçiklerini zapt etmekti amaçları.

  9. Panzer Tümeni ve Leibstandarte SS Adolf Hitler Tugayı birleşerek İtalyanların 2 Ayda zapt edemediği Yunan mevzilerini 1 günde yarmayı başarmıştı. Yunanistanı bu iki ordu teşkili istila etmiş 15 Yunan tümeni teslim olmuştur.

  Neden böyle detaylı anlattım ona geliyorum; Yunanlar 2. Dünya savaşında tüm ordu gücünü kullanmalarına rağmen yalnızca Almanların bir tümen ve tugayına teslim olan zavallı bir millettir. Buna rağmen Yunan diasporası Battlefield 1'de Türklerin rolüne içerlenmiş kıskanmış olmalı ki EA yönetimine baskı yaparak Battlefield 5 içinde kendilerine yer verilmelerini bir şekilde sağlamıştır.

  [​IMG]

  Yunan ordusunun olup olmaması bizim konumuz değil ancak Yunanların bu savaş içindeki rolleri oldukça vasat ve çok küçük durumdayken boş yere bilgisayarımızda alan kaplayacak ve belki de Japonlar, Çinliler, Sovyetler, İtalyanlar gelmeden oyunun son güncellemesi gelecek ve daha fazla para kazanmak adına yeni bir oyun çıkarıp bunun üzerine yoğunlaşacaklar.
   
  m02-xyz bunu beğendi.
 2. MaCiT

  MaCiT Web Master Site Yetkilisi

  100
  100
  0
  Windows Chrome 71.0.3578.98
  İki sene sonra yeni oyun çıkacak zaten satış politikası olduğu için yunanlıları çok görmemek lazım zamanında BF 3 de kürdistan geçiyordu

  Ayrıca burada ayrımcılık yapmıyorum TürKürt Kardestir Teröristler Kalleştir

  Oyuna Henry Blackburn'le devam ediyoruz. Tarih; 15 Mart 2014. Yer, Süleymaniye, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Irak. Çavuş olarak mangamız Misfit 1-3 ile birlikte LAV-25 Piyade Saldırı Aracında yol alırken telsizden yeni bir emir alıyoruz. Görevimiz, el yapımı patlayıcı aramakla görevlendirilmiş bir manganın konumunu bulmak.
   
  m02-xyz bunu beğendi.