Yorumsuz↓↓

Mc2 3 Mayıs 2018

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mc2

Mc2 Üye

14
    0
    0
    Android Chrome Mobile 64.0.3282.137
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. talgn

talgn Üye

16
    14
    0
    Windows Yandex.Browser 18.3.1.1232
    Sorun nedir ? Tam olarak.

3. CinAli83

CinAli83 Türk Timi Clan Lideri Site Yetkilisi

194
    204
    100
    Windows Chrome 66.0.3359.181
    Konuyu konuşmuştuk ve bir daha sorun yaşarsanız yazcakatınız sanırım olay çözülmüştür.

4. Mc2

Mc2 Üye

14
    0
    0
    Android Chrome Mobile 66.0.3359.158
    Yok vakit kaybı bir server olduğunu gördüm size kolay gelsin

5. CinAli83

194
    204
    100
    Windows Firefox 60.0
    o zaman sana iyi oyunlar biz madem kötü bir server olsak 8000 favorimiz olmaz ve nsanları bize hergün burda kötü mesajlar yazardı demek bu algı sistemşinle alakalı sen böyle algılamışsın sana başka serverlerde mutluluklar zaten türkler her zaman başkasının başarısına illa bir haluk buluk takması lazım eline sağlık yazıp burası yanlış diyeceğinize hep karalamaya çalışıyorsunuz buda senin algın talrar diyorum ve seni serverimde görmek istemiyorum

6. Mc2

Mc2 Üye

14
    0
    0
    İlk olarak söyleyeceğim şey benim başıma gelmedi. Nasıl olurda bir üyen tank almış ve hiç ölmemiş birine artık tank kullanmasak diyebilir peki. Bu nasıl bir anlayıştır.

7. CinAli83

194
    204
    100
    Windows Chrome 66.0.3359.181
    1. Yazan kişi üyem değil Oyun Admini
    2.TTC kuralları içerisinde bir oyuncu devamlı Uçak,Tank Alıp devamlı ölmeden oynuyorsa o kişi sorgusuz sualsiz takip edildikten sonra Kick atılır sebebide: bir oyunu iyi oynadığı için değil diğer 32 oyuncuya eziyet olduğu için atılır ve 1 kişinin zevki için 32 kişinin oyun zevkini bozamaz.
    3. Serverler herkesin kendi kuralları için açılır ve para ödenerek zevki iş yapılır ve biz server açıtıysak bizim kuralımızı kabul eden oynar etmeyen istediği serverde oynar bu kadar basit Başka sorun varsa alayım?

8. Mc2

Mc2 Üye

14
    0
    0
    1. si adam sürekli değil oyunun başında aldı.
    2.si karşı takım öldüremiyorsa bir tane tankı tank kullananın suçu ne?
    3.sü nedense sizin elemanlar o tanka çok ölünce çıktı o muhabbet :)
    4.sü zaten istediğim serverda oynuyorum benim size anlatmak istediğim olayı siz farklı yerlere çekiyorsunuz. Paralı server istediğim kuralı koyarım olayı sizinki. Zorlu bir oyuncu görüyorsanız onu serverdan soğutmak veya kicklemek yerine onun seviyesine çıkmaya çalışsanız emin olun oyundan daha fazla zevk alırsınız. O gün siznkiler tankı vurmak için çok uğraştı yapamayınca bu yola gidildi. Üstüne diğer oyun benim takım arkadışımı sebepsiz takımını değiştrdiler. Sorulduğunda ise otomatik dengeleme yaptı biz yapmadık denildi. Ekranda çıkan admin tarafından takımınız değiştirildi uyarısını unuttu arkadaş sanırım :)

9. EmreBOYLU-82

EmreBOYLU-82 Üye

4
    5
    0
    Windows 7 Firefox 60.0
    Adam oyun başında aldı ve tankını 3 kere patlattığımız halde manga arkadaşı tank patlar patlamaz tank alıp o kişiye tekrar verdi. Şunu bilmelisin ki siz oynarken biz hem oynuyor hem de bakıyoruz sürekli araçla oynayan var mı? diye. Bizim kuralımız tank uçak ya da at alıp oynamasını engellemek değil. Tankı alıp ölüp bekleyip tekrar tank alması ya da uçak ya da at hepsi araç ve onların askerlere göre öldürülmesi haliyle daha zor. İyi oynamak kötü oynamakla alakası yok olayın. Tank ile ölmeden harita bitirip benden daha kötü oynamış bir sürü oyuncu (kendini oyuncu sanan) tip var serverda. Sadece araç ile oynayıp az ölmeyi oyunculuk sanıyor ve nişan almayı bile bilmiyorlar. Bizim o kuralı koyma amacımız bir takımın ezilip oyunun bozulmasını engellemek. Kullanır ama ölünce bekleyemez. Sürekli araçla oynayamaz. Bunu yabancılara söyleyince çoğu anlayışla karşılarken kendi milletimiz olan Türklerin ne yazık ki anlamamak için binbir türlü takla atıp kelime oyunları yapmasına da ayrı deli oluyorum. Orada uyarı yaparken de belirtmiştim. Adam benim sniper ile oynamama karşılık ben de araç alıyorum eşit şartlar dedi orada ben de ona karşılık havada tamir olaylarını falan yazmıştım. Kalkıp kimse bana sürekli araçla oynamayı iyi oyunculuk diye adlandırmasın. Araçla görev bile yapmıyor sadece piyade vurmaya oynuyorlar. 2 düşman tank yanyana durmuş birbirine ateş bile etmeden sadece piyadelere attıklarını da gördüm. Sadece gelip oyun oynayıp gidiyorsunuz. Aylardır yaptığımız incelediğimiz olaylara karşı gelip içi doldurulamayan iyi oyuncu sıfatıyla milleti korumaya çalışıyorsunuz. Ayrıca arkadaşının diğer takıma değişme olayı da yüksek ihtimalle otomatik olarak oldu. TS de o sırada takımları dengeledim diyen admin yoktu. Olduğunda birbirimize söylüyoruz zaten.

Ekleme yapayım. Sadece karşı takımda olduğunda değil bizim takımda da olduğunda aynı uygulamayı yapıyordum adminliğim sürecinde şahsen. Hatta kendi clan arkadaşım bile yaptığında TS üzerinden uyarıyordum ve dinlemezse kickleniyordu.

Son düzenleme: 24 Mayıs 2018
    CinAli83 bunu beğendi.
  10. Mc2

Mc2 Üye

14
    0
    0
    Sevgili emre boylu kardeşim. Oyunu iyi takip etmemişsin sanırım. Bahsettiğim olay imparatorluğun kıyısı haritasında geçti ve kimse o tankı patlatamadı.kimse ona tank getirmedi ve beklemedi. Bir diğeri oto dengeleme birlik mangasını bozmaz. Atarsa mangayı komple atar karşı takıma. Kimseden ses çımadıysa sen sorduğunda demkki içinizde bir sorun var.
    Ek olarak takım arkadaşı araç getiriyor dedin. O gün o haritada bizim takımda 4 uçak vardı. 3ü bizim birlikte biri bir ttc üyenizdeydi. Bizim karşı takımda arkadaşımız yoktu ve o haritada 3 uçak mevcut ek E bayrağı ile beraber. Sen bunu açıkla bakalım.
    Ayrıca oyunun mantığı nedir takım halinde oynayıp kazanmak değil mi?
    Her manga üyesinin iyi olduğu bir şey vardır. Sen adamı kısıtlarsan o ne yapsın?
    Sürekli araçla alınmaz kuralı eyvallah diyelim. Siz veya başkası adamı vuramadınız ki adam başka şey ile oynasın. Daha hiç ölmemiş iken yazıldı o yazı artık tankla oynamasak diye.
    İlk cümlelerine cevap yazmayı unuttum
    Uçak tank at öldürmesi zor diye yazmışsın. Evet eskiden zordu vurmak şimdi o kadar basitki ama sağlam oyuncu olmayınca Yapamıyor ne oluyor sonra. Bu adam fazla kill aldı bi inceleyelim gerekirse kickleyelim. Başkalarının beceriksizliğini iyi oyunculara mal etmekten vazgeçin.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.