Yeni Harita - Nivelle Geceleri

HAWKSON 6 Mayıs 2017

 1. HAWKSON

  HAWKSON Forum Moderatör

  40
  16
  0
  Windows Chrome 57.0.2987.133
  Merhaba sevgili Türk Timi Clan üyeleri,

  Sizlere Haziran Ayı'nda gelecek olan yeni haritadan bahsetmek istiyorum. Geçtiğimiz aylarda oyuna Premium Pass sahiplerinin oynayabildiği They Shall Not Pass DLC'si ile Fransa ordusu ve haritaları eklenmişti.
  Yeni gelecek olan bu harita yine bir Fransa haritası olacak ve savaş Fransa vs Almanya birlikleri arasında geçecek.


  Bu haritanın en önemli özelliği "gece" oynanacak olması!


  Harita; bir gece vaktinde oynanıyor olmasıyla ön plana çıkarken, Vaux Kalesi haritasındaki kale dışında kalan siperlerin bulunduğu alana ve Verdun Tepeleri haritasındaki alevler içinde kalmış siperlerle dolu meydana benzerliği ile dikkat çekiyor.

  Bunların dışında geceyi aydınlatan ay ışığı, ufuk çizgizinden yükselen mermi izleri ve gökyüzüne doğru yükselen büyük fenerler haritaya güzel bir ambiyans katmakta.

  Not: Bu haritayla ilgili resmi bir video kaynağı bulamadım fakat Buraya tıklayarak oyuncuların CTE'de test ettiği videoları izleyerek harita hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

  Güncellemenin Battlefield 1 resmi sitesindeki haberine bakalım;


  NIVELLE GECELERİ (HAZIRAN'DA BATTLEFIELD 1 PREMIUM PASS SAHIPLERI IÇIN ÇIKIYOR)
  Chemin des Dames, 1917.

  Malmaison ve Soupir civarındaki çamurlu savaş alanlarına karanlık çökerken, Fransız ve Alman bataryaları çatışmayı sürdüren birliklerine takviye yapmak için hazırlanıyor.

  Ay, fenerler ve topçu ışıkları geceyi aydınlatarak siperleri açığa çıkarıyor. Düşmana karşı toprakların her bir karışı için savaşın. Stratejiye ve takım çalışmasına sahip olan taraf zafere ulaşacak.

  [​IMG]

  Kaynak: Resmi site battlefield.com

  İyi Oyunlar ;)
   
  CinAli83 bunu beğendi.