Yeni genişleme paketi Turning Tides 11 Aralık'tan İtibaren erişilir olacak

warehouseman74 7 Aralık 2017

 1. warehouseman74

  warehouseman74 Misafir

  0
  0
  0
  Windows Chrome 62.0.3202.94
  [​IMG]
  Çok yakında Battlefield 1 Turning Tides'ın kıyıya çıkmasıyla Battlefield™ 1'in yepyeni cephesinde karada, havada ve denizde savaşabileceksiniz. 1. Dünya Savaşı'nda fetihlere devam ederken sizi nelerin beklediğini öğrenmek için okumaya devam edin.  Battlefield 1 Turning Tides iki parça halinde yayınlanacak ve ilki 11 Aralık'ta Battlefield 1 Premium Pass sahiplerine açılacak. Bu yeni içeriklerde iki destansı haritada savaşabileceksiniz: Seddülbahir ve Alçıtepe. Bu haritalarda geçen yeni bir Operasyonda, İngilizlerin 1915'te Gelibolu yarımadasına yaptığı kara ve deniz taarruzunda yer alabilirsiniz. Cephaneliğinize 6 silah ve 2 yakın muharebe silahı eklenecek ve L Sınıfı Muhrip ile dalgalara hükmedeceksiniz. Aralık savaşlarından sonra da Ocak'ta Kuzey Denizi'nde çatışmaya gireceksiniz.

  [​IMG]

  Ocak 2018'de yayılanacak ikinci parçayla Kuzey Denizi'nde konuşlanarak diğer iki özel haritada mücadele edeceksiniz: Zeebrugge ve Heligoland Körfezi. Ayrıca yeni Kraliyet Deniz Piyadeleriyle savaşa katılabilecek ve C Sınıfı Hava Gemisiyle gökyüzünden ölüm yağdırabileceksiniz.

  Bahsettiğimiz gibi, Battlefield 1 Premium Pass sahipleriBattlefield 1 Turning Tides'a iki hafta erken başlayacak. Kuzey Denizi'ndeki erken erişimleri sona erdiğinde, Battlefield 1 Turning Tides tek başına genişletme paketi olarak satın alınabilecek.
  Battlefield 1 Turning Tides bunların dışında yepyeni içeriklerle birlikte gleiyor: Fetih Taarruzu oyun modu, Hizmet Hedefleri, Uzmanlıklar, Künyeler, Hizmet Nişanları, Madalyalar, Kurdeleler ve daha fazlası.

  [​IMG]

  DİĞER BATTLEFIELD 1 GÜNCELLEMELERİ

  Genişletme Paketlerini deneyinİlk iki Battlefield 1 genişletme paketini henüz denemediyseniz, Battlefield 1 They Shall Not Pass ve Battlefield 1 In the Name of the Tsar Ücretsiz Denemesiyle* size bir şans veriyoruz. Bu deneme 22 Kasım – 4 Aralık ve 8 Aralık – 10 Aralık arasında etkin olacak. Bu tarihlerde Battlefield 1'e giriş yaparak Fransız ve Rus Ordularıyla (veya onlara karşı) savaşıp yeni haritaları, silahları ve vasıtaları deneyin. Battlefield 1 Turning Tides'ın yeni cephelerine hazırlanmak için müthiş fırsat.

  Cephe Hattı, Süveyş'e GeliyorCephe Hattı modu 27 Kasım'da Süveyş haritasına geliyor. Oyuncuların gözdesi Cephe Hattı, Fetih ve Akın modlarının karışımı şeklinde, yüksek tansiyonlu savaş ortamında zincirleme kontrol noktaları için savaştığınız bir mod. İngiliz İmparatorluğu'nun Süveyş su boru hattının yapımına başlamasının üzerinden 101 yıl geçti. Bu haritada oynayıp bayrakları ele geçirerek tarihi deneyimleyin.

  “İmparatorlukların Çöküşü” Operasyon Harekatını Deneyin
  “İmparatorlukların Çöküşü” Operasyon Harekatı, 22 Kasım - 6 Aralık arası tüm Battlefield 1 oyuncularına açılıyor. İmparatorlukların Çöküşü, iki Operasyondan oluşuyor: Zorlu Fetih ve Demir Sur. Bunlar, 1918'deki iki olayı konu alıyor: Vittorio Veneto Muharebesi ve Batı Cephesi'ndeki Meuse-Argonne taarruzu.

  [​IMG]
  ARALIK'TA ÇIKIYOR
  YENİ HARİTA: SEDDÜLBAHİR
  İtilaf devletleriyle Gelibolu yarımadasının sahillerine akın edin ya da Osmanlı İmparatorluğu'nun tahkimatlarını savunun. Kritik muharebeleri kazanmak için kara, hava ve deniz çatışmalarında ustalaşın.

  [​IMG]
  ARALIK'TA ÇIKIYOR
  YENİ HARİTA: ALÇITEPE
  Yüksek tansiyonlu, hızlı ve piyade odaklı bir düzende 1915 yılında Gelibolu yarımadasına yapılan İtilaf devletleri taarruzuna katılın. Kritik hakim tepe noktasında konumlanmak için yapılan tehlikeli taarruzda yer alın.

  [​IMG]
  OCAK'TA ÇIKIYOR
  YENİ HARİTA: HELIGOLAND KÖRFEZİ

  1. Dünya Savaşı denize sıçradı. İngiliz İmparatorluğu Kraliyet Deniz Piyadelerini ya da Alman Donanmasının dretnotlarını, muhriplerini ve uçaklarını kullanacağınız, piyade birliklerinin Rocky Cove'un ünlü kızıl kayalıklarında savaştığı epik bir deniz çatışmasına katılın.

  [​IMG]
  OCAK'TA ÇIKIYOR
  YENİ HARİTA: ZEEBRUGGE

  Belçika'nın Bruges-Zeebrugge limanına doğru, sert dalgalara ve devasa Alman dalgakıranına karşı yapılan cesur İngiliz akınında yer alın. Deniz, hava ve yakın menzilli piyade çatışmalarında yer alın.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Aralık 2017
  NadrilFX8 ve m02-xyz bunu beğendi.