Ücretsiz DLC Bilgilendirme Merkezi

CinAli83 3 Mayıs 2018

 1. CinAli83

  CinAli83 Türk Timi Clan Lideri Site Yetkilisi

  249
  243
  100
  Windows Chrome 66.0.3359.139
  Battlefield 1’in ilk büyük genişleme paketi şimdi ücretsiz
  [​IMG]


  Electronic Arts ve DICE tarafından geliştirilen, milyonlarca oyuncu sayısına sahip Battlefield 1 için ilk büyük genişleme paketi olan They Shall Not Pass ücretsiz oldu. Origin deposunda bulunan bu ücretsiz genişleme paketini elde etmek için, They Shall Not Pass araması yapmak ve genişleme paketini kütüphaneye eklemek yeterli olacak.

  Genişleme paketi oyundaki seçenekleri arttırıyor
  Bu genişleme paketi içerisinde olan Rupture haritası birkaç hafta boyunca ücretsiz olmuştu, ancak şimdi Verdun Heights, For De Vaux ve ağır tank haritası Soissons, daha önce oynama fırsatı bulamayanlar için erişime açılacak. Genişleme paketi, ayrıca Fransız ordusu ve el bombasını oyuna dahil ederken, düşmanın savunma ağını temizlemek için kullanılan Trench Raider sınıfını da beraberinde getiriyor.

  Battlefield 1 için bir sonraki büyük güncelleme Haziran ayında gerçekleşecek. Shock Operations adı verilen mod ile, Giant’s Shadow, Prise de Tahure, Lukow Pass, Zeebrugge ve River Sommeharitalarında oyuncular 40’a 40 sector capture modu oynayabilecek. Ayrıca temel sürüme sahip tüm oyuncular Shock Operations modunun bu haritalarını oynayabilecek.
   
  talgn bunu beğendi.
 2. D4RL4NDUM

  D4RL4NDUM Üye

  17
  14
  0
  Windows Yandex.Browser 18.3.1.1232
  Eline sağlık ağabey.