TURNING TIDES DLC ile oyuna neler geldi?

warehouseman74 16 Aralık 2017

 1. warehouseman74

  warehouseman74 Misafir

  0
  0
  0
  Windows 7 Chrome 63.0.3239.84
  [​IMG]

  Battlefield 1'in dört DLC paketinden üçüncüsü olan Turning Tides'ın ilk bölümü Premium üyeler için geçtiğimiz gün yayınlandı. Bu bölüm tüm oyunculara da iki hafta içinde açılacak ve beraberinde büyük de bir yama getirecek.
  Turning Tides savaşı yakınımıza kadar getiriyor ve bizi Çanakkale'ye, Gelibolu Yarımadası'na götürüyor. Turning Tides içindeki öncekilerden kat be kat fazla içerik olduğu için DICE bu paketi ikiye bölmüş durumda, paketin ikinci kısmı Ocak ayında yayınlanacak.
  Turning Tides'ın bu ilk bölümünde oyuna iki harita eklendi. Bunlardan biri Achi Baba, yani Alçıtepe haritası. Diğer ise Cape Helles, yani Seddülbahir haritası.
  Oyundaki tüm sınıflar çeşitli oyun hedeflerini tamamlayarak iki yeni silah açabiliyorlar. Ayrıca sınıflara yeni uzmanlıklar da kazandırılmış. Örneğin pilotların Safe Bail uzmanlığı sayesinde uçaktan atlayan yolcular flare eşliğinde iniş yapıyor ve altlarında kalan haritayı aydınlatıyorlar. Bunun gibi değişik uzmanlık yetenekleri oyuna değişik bir hava kazandırıyor. Ayrıca oyuna yeni eklenen Infiltrator elit sınıfı hava saldırısı emri verebiliyor ve Heliograph sayesinde takım için yeni bir doğuş noktası belirleyebiliyor. Kendisi ayrıca takımın hareket hızını da arttıran bir sınıf.
  Yeni genişleme paketiyle oyuna yeni bir de oyun modu eklenmiş, bunun modu ismi Conquest Assault. Saldıran takım denizde, savunan takım ise tüm hedef noktalara sahip biçimde karadan başlıyor. Hedef ilk olarak 1000 puana ulaşmak, ya da zaman dolduğunda en yüksek puana sahip olmak.

  Yeni DLC hakkında sizin düşünceleriniz neler peki,yorumlarda belirtiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Aralık 2017
  lego, m02-xyz ve Halil bunu beğendi.
 2. m02-xyz

  m02-xyz Üye

  61
  36
  0
  Windows Chrome 63.0.3239.84
  İyi hoşta DICE ın bu politikası çok yanlış gidiyor. Sürekli eski sevilen beğenilen oyunların modlarını yapmaktan bir türlü vazgeçmedi seride. Yetmediği gibi bir de hala daha adam akıllı mühimmat desteği vermeyip bunu eskiden mühimmat yokmuş diye bahane edip şimdi ise bildiğimiz radio beacon sistemini koymuş. Eskiden radio beacon mu vardı? Salak DICE böyle yaptıkça beni çıldırtıyor. Hele bir BC3 gelsin de Bf serisine yakışır bir oyun oynayalım.
   
 3. warehouseman74

  warehouseman74 Misafir

  0
  0
  0
  Windows 7 Chrome 63.0.3239.84
  Adı üstünde oyun,çokta ciddiye almak gereksiz.
   
  m02-xyz bunu beğendi.
 4. m02-xyz

  m02-xyz Üye

  61
  36
  0
  Windows Chrome 63.0.3239.84
  Bad Company 3 gelsin de seni o zaman göreceğim Coşkun Abi :D :p