PUBG kısa süreliğine ücretsiz oldu !

CinAli83 7 Kasım 2018

 1. CinAli83

  CinAli83 Türk Timi Clan Lideri Site Yetkilisi

  249
  243
  100
  Windows Chrome 70.0.3538.77
  [​IMG]

  Bedava PUBG. Kısa süreliğine. Acele edin!
  Battle Royale türünün en çok oynanan oyunlarından olan PUBG, Microsoft Store'da kısa bir süre için ücretsiz oldu. Bedava Pubg fırsatını kaçırmak istemiyorsanız acele edin. Oyunu ücretsiz olarak aldıktan sonra tamamen sizin oluyor. Oyunu Xbox One'da oynamak istiyorsanız ayrıca Xbox Liveüyelik de almanız gerekiyor. Bunu da belirtelim. Ücretsiz Pubg'yi almak için bu bağlantıya tıklayıp, microsoft hesabınızla Microsoft Store'a giriş yapmanız gerekiyor.
  PUBG ücretsiz oldu

  [​IMG]
  Eğer Xbox One sahibiyseniz bu fırsatı kaçırmayın. Playerunknown's Battlegrounds'ın Xbox One sürümü bedava oldu. Sevilen Battle Royale oyunu PC platformuna çıkış yapmasının ardından yaklaşık 30 milyon satış sayısına ulaşmış, büyük bir başarı elde etmişti. Xbox One sürümü de oldukça başarılı bir satış yakalayan oyunun, Playstation 4 sürümü beklenedursun, Microsoft tarafından sevindirici bir haber geldi. Playerunknown's Battlegrounds'un Xbox One sürümü, ücretsiz oldu. Ancak Playerunknown's Battlegrounds'ı ücretsiz olarak satın alabilmek için, acele etmekte yarar var. Zira Microsoft Store'un PUBG sayfasında bu kampanyanın sınırlı süre için geçerli olduğu belirtiliyor. Kampanyanın bitiş tarihi de paylaşılmış değil. Tükenmeden almakta fayda var.
  Kaynak : merlin kazanı

   
  Son düzenleme: 7 Kasım 2018
 2. 34_Constantine

  34_Constantine Üye

  7
  4
  0
  iOS Unknown
  Ben aldım fakat kurulum da sıkıntı var ? Yükle dediğim zaman giriş yapmanız lazım diyor.. fakat giriş yapmadan alamıyoruz zAten.. bilgisi olan ? Teşekkürler..