Merhaba beni banlayan kim ?

bignoob06 11 Kasım 2017

1. bignoob06

bignoob06 Üye

2
    0
    0
    Windows Mozilla rv:11.0
    Merhaba beni banlayan kim ?
    TTC Spam Koruma Aktif 11 Kasım 2017 Mesajlarınız Birleştirildi
    kufur etmedim ama cok göze batıyorumkı banlandım.
    sagolun.
    admınlık yetkılertını verdıgınız kısılerı ıyı secınız lütfen.
    sizlere iyi oyunlar dilerim.
    3-4 kere bana kufur edıldı . ama onlar banlanmadım . ben kufur etmez ıken banlandım.
    dıcek laf bulamıyorum.

2. CinAli83

CinAli83 Türk Timi Clan Lideri Site Yetkilisi

190
    204
    100
    Windows Firefox 56.0
    nic ndir acaba bakalım ettiniz mi etmediniz mi ?

m02-xyz bunu beğendi.
  3. EmreBOYLU-82

EmreBOYLU-82 Üye

4
    5
    0
    Windows Firefox 56.0
    bignoob06;

Dün serverda seni en az 15 kere uyardım. Ne yazık ki durmadan yazdın yazdın yazdın. Küfür edildiğini gördüğümüzde zaten uyarı için önce kick atıyoruz. Seni defalarca chat yapmak istiyorsan lütfen oyundan çık chat ortamlarına takıl diye uyardım. Ben orada oyun oynarken yazıları da açık tutmalıyım ki kim küfür ediyor kim kavga çıkarıyor göreyim. Ama senin sürekli boş boş yazı yazman nedeniyle hiç birşeyi takip edemediğimiz gibi bir sürü kişi de senin yazışmalarından şikayetçi oldu. "Oynamama gerek yok zaten 120 lvl olmuşum bütün silahları açmışım" vb. yazıların ve bunların üzerine bir de mapın sonunda insanlarla dalga geçmen. "Ben hiç bir b*k yapmadım ama kazandık ezdik. vb.. içinde k*ç geçen kelimeler" de kullandığın için, önceki uyarılarımı da dikkate alarak ve oyun oynamak yerine olay çıkarma niyetiyle davranmaya devam ettiğin için banlandın. İnsanlar oraya oyun oynamaya geliyor yazı okumaya ya da aşağılanmaya değil. Ayrıca liderimiz zaten adminlerini dikkatlice seçmektedir.

talgn, Halil, warehouseman74 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. bignoob06

bignoob06 Üye

2
    0
    0
    Windows Mozilla rv:11.0
    komıksın. kufur etmeden banlandım desene sonuçta. işimize geleni banlıoyopruz desene sonuçta.
    TTC Spam Koruma Aktif 12 Kasım 2017 Mesajlarınız Birleştirildi
    ne oldu o el yenılmenemı gucendın attın benı serverdan suresız ok at. çokta tıngırıma mıngırıma.
    başka servermı yok.
    bu arada resımdekı ısen morona benziyorsun.
    bu arada kufur hakaret ıse ben etmedim. sadece el sonunda kıcımla sıxze guluyorum yazdım ve banladın beni.
    cin ali 83 bu duruma bır açıklık getırır ıse sevınırım.
    bu arada yaşım 41. sizlerden cok daha fazla bf oynamışlığım var. yıllardır.
    yok kufrederım banlanırım hata ettım banlandım derım ama hatasız yere banlanmak dokunuyor.
    acil olarak haksız yere bana atılan banın açılmasını arz ve talep ediyorum.
    burdakı forumdaki nick bf1 nick namem.

5. warehouseman74

warehouseman74 Süper Moderatör

78
    112
    0
    Windows 7 Chrome 61.0.3163.100
    Sadece şu cümle bile sizin neden ban aldığınızı açıklıyor,eline sağlık Emre kardeşim çok yerinde bir karar almışsın.Yaşınız 41 ama gördüğüm kadarıyla yaşınızın verdiği olgunluk sizde yok malesef,size başka serverlerde iyi oyunlar dilerim.

Son düzenleme: 13 Kasım 2017
    lego, talgn, m02-xyz ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  6. m02-xyz

m02-xyz BF 3 Turnuva Yetkilisi

59
    34
    0
    Linux Chrome 62.0.3202.84
    Ne güldüm ya. Tıngırıma mıngırıma moron başka server mı yok demiş. Hakaret edip altına ben küfür hakaret etmedim demiş. Yaşım 41 demiş sizden çok bf oynamışım demiş. Yahu 2002 2003 hatta diyebilirim ki 2004 bf nin temelleri atılmış. 41 yaşında olunca daha fazla bf mi oynanmış oluyor? Nedir yani 30 yıl önce bf vardı da biz mi bilmiyoruz?
    İlk yazıda adminlik vereceğimiz kişileri nasıl seçmemiz gerektiğine kadar emir de verilmiş. İsim verirseniz daha kolay olur ona verelim.
    Ali Abi serverı beyefendiye vermemizi öneriyorum. Hepimizden çok bf oynamış yetmedi küfür etmeyen bir yapısı da var maşallah. Hatta "moron"a benzeyeni de banlar ilk iş olarak.
    Size sizin gibi bol HAKARETSİZ KÜFÜRSÜZ kelimeler kullanan insanlarla karşılaşmanız ve sizin sarfettiğiniz kelimeleri size karşı sarfeden insanlarla yaşamanız dileği ile.

lego bunu beğendi.
  7. talgn

talgn Üye

16
    14
    0
    Windows Yandex.Browser 17.10.1.1204
    Sen 41 yaşında nasıl konuşulacağını bilmiyorsun sonra gelip burada BAN'ımı açar mısınız ? Diyorsun.

lego ve m02-xyz bunu beğendi.