Kubilay dostuma

Mc2 20 Şubat 2018

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mc2

Mc2 Üye

14
    0
    0
    Android Chrome Mobile 63.0.3239.111
    Konuyu kilitmenin nedeni önyargı mı yoksa insanlara gerçekleri göstermemek mi,?
    İster konuyu sil ister kilitle dostum olanlar ve olacaklar oratada

2. KubilayBozkurtTC

KubilayBozkurtTC Forum Moderatörü

5
    4
    0
    Windows Firefox 58.0
    Konuyu neden kilitlediğimi belirttim. İnsanlara gerçekleri göstermek diyorsunuz. Ben sizi bu akşam teamspeak adresimiz de bekliyorum, isteyen herkeste gelebilir. Kapımız açık. Buyrun gelin konuşalım. Ama burada onca açıklamaya kasten siz inatla yok öyle bir şey diyerek bunca insanın emeğine el uzatıyorsunuz. Buna izin veremem ki, en son bir mesajınızda ki üslup neticesinde konuları kitledim. Dediğim gibi buyrun gelin teamspeak adresimiz de bu akşam görüşelim. Zira buradan ne kadar anlatsak siz bazı kalıplara inanıp içerisinden çıkamamışsınız. Küfür ve hoş olmayan oyun davranışları server içerisinde kesilikle yasaktır. Bunu anlamak zor değil. Anlayan takipçilerimiz her akşam oyunlarımıza katılıyorlar. Daha dün açık ara skor yapan ekipler oldu ve tebrik ettik.

Bu konuyu da kilitliyorum. Zira dediklerimde emin ve kararlıyım. Küfür ve hoş olmayan oyun davranışları server içerisinde kesilikle yasaktır.. Dediğim gibi bu akşam teamspeak adresimize gelip dediklerimizi daha net görebilirsiniz. Kimseye, verilen emeklere karşı her hangi bir doğruluğu olmayan iddaalar için söz hakkı veremem.
    İyi keyifler dilerim.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.