Gravatar Bahtsızlığı - Başımıza gelenleri yazıyoruz

akbulut 15 Eylül 2017

1. akbulut

akbulut Üye

9
    9
    0
    Windows Chrome 60.0.3112.113
    Henüz origini iyice kurcalamamış ve sadece girip üç beş bf4 atmak için kullanırken, battle-log 'daki profil fotoğrafımı değiştirmek istemiştim. Battle-Log 'da da Gravatar seçeneğini görüp ne olduğunu konusunda biraz kurcalamıştım.

Daha sonra ne olduğunu çözdüğümde de öylesine bizim çocuklar duymasın çaycı hüseyin'in aşağıya eklediğim fotoğrafını yüklemiştim.

Ve arkadaşlar, bu gravatar illeti benim gmail hesabıma bağlıymış. Ben de bu hesabı nereden baksanız 7-8 yıldır iş mailim olarak kullanıyorum ve tüm ama tüm müşterilerim ile bu mail üzerinden konuşuyorum. Hani bu mail adresine nasıl adamlar yazıyor, hattat mı dersin, ajans mı dersin. Web Site ve Kurumsal kimlik yaptırmak isteyecek her çeşitten insan var. Google Chrome da kayıtlı olan cookie lerim yüzünden de gmail profil fotoğrafımın bu görsel ile değiştiğini nereden baksanız 3 ay boyunca farkedemedim.

Görseli hemen aşağıda bulabilirsiniz. :D

(şimdilik aynı görseli bu linkte bulabildim)

Varsa bu tarz bahtsızlıklarınız konu altına beklerim :D

2. MaCiT

MaCiT Web Master Site Yetkilisi

93
    96
    0
    sevdiğimiz bir abimizdi severek izliyoruz hayranıyız diye açıklama yapabilirsin soranlara :D :D :)

3. akbulut

akbulut Üye

9
    9
    0
    Hahahah vallahi artık iş işten geçti hocam :D:D

MaCiT bunu beğendi.
  4. m02-xyz

m02-xyz BF 3 Turnuva Yetkilisi

59
    34
    0
    Android Chrome Mobile 60.0.3112.116
    Aynısına benzer bir durum da benim başıma geldi. Profil resmini bir gün aek bir gün jng yapınca okuldan öğretmenlerim o zaman oğlum sen nasıl işlerle uğraşıyorsun dalan diye şüphelenmişler benden.

5. akbulut

akbulut Üye

9
    9
    0
    Windows Chrome 61.0.3163.100
    Hahahah geçmiş olsun kardeşim bende sürekli bunun bahtsızlığını yaşadım çözemedim de bi süre neler dönmüştür kim bilir :D Belkide bu yüzden adam akıllı kazanamamış olabilirim

m02-xyz bunu beğendi.
  6. m02-xyz

m02-xyz BF 3 Turnuva Yetkilisi

59
    34
    0
    Windows Chrome 61.0.3163.100
    Eyvallah :D