FİVEM OYNAMAK GTA ONLINE'DA ARTIK BAN SEBEBİ

CinAli83 20 Ağustos 2019

 1. CinAli83

  CinAli83 Türk Timi Clan Lideri Site Yetkilisi

  249
  243
  100
  Windows Chrome 76.0.3809.100
  [​IMG]
  Bildiğiniz gibi The Diamond Casino & Resort güncellemesinden önce ve sonra hile yapan çoğu oyuncu banlandı. Rockstar Games hilelere sağlam önlem almaya başladı. Evet halen daha modderlar olabilir ama bu çok azaldı. Peki Fivem ne durumda?

  Öncelikle bilmeyenler için şunu açıklayayım. Fivemin Gta 5 ile uzaktan yakından alakası yok. Fivemin yapımcısı Rockstar değil.

  Fivem 2 yıldır oynanan Gta 5'in Roleplay versiyonu. 2 yıldır Rockstarın Fivem ile sıkıntısı yoktu. Yani Fivem oynamak ban sebebi değildi. Ama artık Rockstar işleri değiştirdi. Fivem Oynayan herkes şu an risk altında. Çünkü Fivem siz farketmeden Gta 5'in dosyaları ile oynuyor. Bir kaç dosya değiştirip, bir kaç dosya kendi kendine siliyor ama bunu siz farketmiyorsunuz. Şu anda Fivem oynayan herkesin Gta dosyasında "Steam_Appid" adlı bir dosya vardır. Eğer yoksa bile Fivem kendi kendine yükleyip silmiştir. Bu dosya Gta 5'in bir dosyası değil. Gta'nın ban sistemi böyle bir dosya algıladığı zaman otomatik olarak banlatıyor. Zaten Fivem yüzünden Türk oyunculardan bir kaçı ban yemeye başladı. Tabii ki herkes ban yiyecek diye bir şey yok ama risk altındasınız. FİVEM OYNAMAYIN, OYNATMAYIN. (Tabii Zaten önceden ban yediyseniz ve Fiveme başlamışsanız sıkıntı yok [​IMG]:D )  ‼️Yorumlarda Fivem oynamak ban sebebi değil diyecek varsa veya salladığımı düşünüp hakaret edecek arkadaşlar hiç yorum yazmasın. Fivem oynamaya devam etsinler daha sonra ban yiyip geri dönecekler [​IMG]:)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]