En Uzun Mesafeden Attığınız Hsyi Anlatalım

m02-xyz 23 Eylül 2017

1. m02-xyz

m02-xyz BF 3 Turnuva Yetkilisi

59
    34
    0
    Android Chrome Mobile 60.0.3112.116
    Battlefield 3 1384 m
    Harita Davamand Peakti. Rush modunda oynuyorduk.(ki her zaman rush oynarım) Sniper oynadığım için genelde uzak mesafeden kilit atışlar yapmayı severim. 3. base alınmıştı Tünel bölümüne gidecektik ben dağdayım o ara helikopter geldi beni öldürdü ve yukarıya doğru çıkmaya başladı ben de pek umursamadım. Bsaconun birinde doğdum doğmaz olaydım. İlk başlangıç noktasında kurulup bırakılan bir beaconda doğdum. Ben uçuruma gidene kadar bizimkiler tüneli almışlar. O ara atlamadan önce aklıma geldi buradan atış yapsam ne olur diye. Dürbünü açtım görünen diyebileceğim tek şet helikopter o da bayağı bir uzakta. Düşünün ben atlama yerindeyim helikopter son basede. Neyse bir 30 mermi kadar harcadım ama sonunda amacıma ulaştım. Tam bizim helikopterle karşılıklı ateş etmeye başlayınca sabit yukarıya doğru uçuyordu fırsat bu fırsat dedim atışı yaptım ve bu sefer hesaplamalarım doğruluk ödülünü verdi.
    Enemy Killed 100
    Marksman 1194
    Killing Spree Stoped 700
    Nemesis Payback 50
    Toplamda aldığım puan tek atışta 2044 ya da 2440 tam net olarak hatırlayamadım 2 2.5 civarında puan almıştım. Bu arada atma diye düşünem arkadaşlar olabilir. Jng 90 kullanımında dünyada ilk 40 kişinin içinde olmak kolay bir şey değil. Herkesi oynamaya beklerim.
    TTC Spam Koruma Aktif 23 Eylül 2017 Mesajlarınız Birleştirildi
    Edit Silahım vazgeçilmezim olan JNG 90
    Eklentileri
    12x scope
    Straight Pull Bot
    No Item
    JNG 90 Navy Blue Camo