Emre boylu'ya

Mc2 27 Mayıs 2018

1. Mc2

Mc2 Üye

14
    0
    0
    Android Chrome Mobile 66.0.3359.158
    Konuyu kilitlemen hiç hoş değil. Bizim cevap hakkımızı elimizden alıyorsunuz.
    Meseleye gelirsek önceki konunun ilk başında ki attığım resimle bahsi geçen anlatmaya çalıştığımız oyun farklı. Ben diyorum sana imparatorluğun kıyısı haritasında oldu diye dönüpte ilk resim hangi harita bakmıyorsun bile yada işinize gelmiyor.
    Son kez anlatayım. Bahsi geçen konu imparatorluğun kıyısı haritasında geçti quartro1 isimli arkadaş tankı oyun başında aldı ve hiç ölmedi o esnada arkadaşıma tank bırakılması istendi. Diğer oyun admin bu arkadaşın takımını değiştirdi. Şöyle bişey ki bunu otomatik yaptı dediniz. Admin birinin takımını değiştirirken mangada olduğunu yinede değiştirme uygulansınmı diye sorar admine. Üstüne bu arkadaşa admin tarafından takımınız değişti uyarısı geldi. böyle bişey yapmaya hakkınız yok. Oyuna dönersek hiç ölmemiş birine siz nasıl olurda tankı bırakmasını istersiniz.
    Kendinizi bir sorgulayın bu sefer olayı doğru hatırlayın arkadaş zaten oyun sonu skor resmini atmıştı diğer konuya. Sizden kimler var bakarsın.
    İyi günler ve bunuda kilitlemeyin.

Son düzenleme: 27 Mayıs 2018
  2. warehouseman74

warehouseman74 Süper Moderatör

81
    114
    0
    Windows 7 Chrome 66.0.3359.181
    Arkadaşım serverlerimize ait belli kurallar var ve bunlara uyulmasını istiyoruz,bunu anlamak bu kadarmı zor.
    Gayet açık ve net bi önceki konuda size anlatılmış,kurallar bellidir ve bu kurallar sadece size özel değil serverimizde misafir olan tüm oyunclar için geçerlidir.Bu kurallara uyulduğu sürece ne sizin buraya konu açmanıza nede bizim size cevap yazmamıza gerek kalmaz.
    Saygılarımla...

CinAli83 bunu beğendi.
  3. Mc2

Mc2 Üye

14
    0
    0
    Yahu siz mi anlamak istemiyorsunuz yoksa hatanızı mı kabul etmek istemiyorsunuz.
    Ben diyorum ki o oyunda kural hatası felan yapılmadı yapılmadığı gibi ne sizin takımımdaki kişiyi karşı takıma atma hakkınız var nede laf söylemeye siz anlayıştan kıtsınız sanırım.
    Yaptığınız hatayı birkez kabul edin. Dünya sizin etrafınızda dönmüyor sizinde hatanız var kabul etmekten kaçıyorsunuz
    TTC Spam Koruma Aktif 29 Mayıs 2018 Mesajlarınız Birleştirildi
    Cinali adminlerin anlamak istemiyor olayı son kez sana anlatacağım.
    Bir önceki konuda atılan ilk resim ile sonraki anlattığım konu farklı gündeki farklı oyunlardır.
    İmparatorluğun kıyısı haritasında arkadaşım oyunun başında aldığı tank ile hiç ölmemişken ona tanktan inilmesi söylendi. Sonraki oyun admininiz bu arkadaşı takımını değiştirdi. Resim atacağım bak ttc kimler var adminlik kimde var. Demem o ki birliğimde ki ve mangamda ki bir oyuncuyu ne hakla karşı takıma atarsınız.hiç oto dengeleme demeyin arkadaşın ekranında admin tarafından değiştirildi uyarısı geldi.
    Son olarak demiştim bir ara bizde 4 uçak vardı 3 benim mangamda biri ttc deydi. O haritada başlangıç 2, E bayrağıyla 3 uçak olur.baserape olsa bile 3 uçak olur. Birde bunu araştır bakalım.
    Resmi atıyorum sebepsiz ve haksız olarak arkadaşımın takımını değiştiren admin kim bak.

https://hizliresim.com/qvqXND

4. MaCiT

MaCiT Web Master Site Yetkilisi

93
    96
    0
    Windows Chrome 66.0.3359.181
    Haklı veya haksız bu kadar canın sıkılıyorsa bir sürü sunucu var burada oynamak zorunda değilsin yani her zaman offical olmayan sunucularda illaki kural var admin var no rules olanlarda var ancak kafan rahat etmesini istiyorsan offical sunucuya gir temiz kimse karışmaz

5. Mc2

Mc2 Üye

14
    0
    0
    Yahu arkadaşım siz sıkıntılımısınız birinin takımını sebepsiz değiştirmek ve hiç ölmemiş birine tanktan inilmesini söylemek böyle bir kural mı var?

6. CinAli83

CinAli83 Türk Timi Clan Lideri Site Yetkilisi

194
    204
    100
    Bak kardeşim sistem tarafından yapılan dengelemede Admin sizi karşıya taşıdı yazar ve bizde keyfi kişi taşıması yapılmaz ve sana bu kadfar anlatılan olayı anlamak istemeyip buraya süreklli post atman canımı sıktı seni serverimde ve sunucumda istemiyorum istediğini bana söyleyebilirsin 1 tane daha port yazarsan seni her yerden banlayacağım bunuda kafana koy 8000 bin favorisi olan bir serverde kural olur ve herkes kurala göz yumarken sen hala gelmiş burda anlatılanları hiçe sayıyorsun ve bizimde sabrımız var ve sabrım taştı

7. Mc2

Mc2 Üye

14
    0
    0
    Benim anlatmak istediğimi anlmayıpta kendinizi sürekli haklı çıkarma davanız benimde canımı sıktı diyecek bişey kalmadı nasıl biliyorsanız öyle yapın

8. MaCiT

MaCiT Web Master Site Yetkilisi

93
    96
    0
    Sıkıntılı olan sensin ev benim bahçe benim istediğim fanteziyi uygularım kimse karışamaz

9. Mc2

Mc2 Üye

14
    0
    0
    Evet beklediğim cevap ssonunda :)

10. warehouseman74

warehouseman74 Süper Moderatör

81
    114
    0
    Windows 7 Chrome 66.0.3359.181
    Siz bi sunucu açın biz sizin misafiriniz olalım kardeşim,ne dersiniz :)

CinAli83 bunu beğendi.