EA ORİGİNE YENİ ÖZELLİKLER GETİRİYOR

warehouseman74 20 Haziran 2017

 1. warehouseman74

  warehouseman74 Misafir

  0
  0
  0
  Windows 7 Chrome 58.0.3029.110
  [​IMG]

  EA Origin'e en çok talep edilen üç yeni özelliğin eklendiğini müjdeledi. Bu yeni özellikler şimdilik Origin'in beta versiyonunda test ediliyor ve kısa süre içinde ana uygulamaya da yansıtılacak.

  ---Eklenen ilk özellik indirme hızının ayarlanabilmesi. Oyun sırasında Origin tam hızla indirme yapmaya başlayınca oyuncular internet yavaşlamasıyla karşılaşabiliyorlardı ve bu da oyundaki performanslarını etkiliyordu. Bu özelliğin bu kadar geç düşünülmüş olması ilginç ama hiç yoktan iyidir. Buna göre artık "oyun dışındaki maksimum hız" ve "oyun oynarken maksimum hız" adı altında iki farklı seçeneği kullanarak dosya indirme hızına limit koyabileceksiniz.

  ---Origin'e eklenen bir diğer özellik ise FPS göstergesi. Artık oyun sırasında kaç FPS aldığını görmek için ek bir program veya sürücü özelliği kullanmanıza gerek yok, Origin artık FPS değerinizi ekranın istediğiniz köşesinde gösterebiliyor. Bunu overlay'e eklemeyerek de FPS'nin devamlı gözünüzün önünde olması sağlanmış.

  ---Üçüncü özellik ise Origin'e yeni eklenen bir diğer özellik olan grup davetinin geliştirilmiş versiyonu diyebiliriz. Grup daveti ile aynı oyunu oynayan arkadaşlarınıza anında katılabiliyordunuz. Origin bunu bir adım ileriye taşımış ve başka bir oyun oynayan arkadaşlarınızı davet edebilme özelliği getirmiş ve buna da oyunlar-arası davet demiş. Buna göre farklı bir oyun oynayan arkadaşınız size "boşver şimdi o oyunu, gel birlikte başka oyun oynayalım" diye davet gönderdiğinde ekranda daveti kabul edip etmediğiniz soruluyor ve kabul ederseniz kısa bir süre sonra Origin o andaki oyununuzu kapıyor, yeni oyunu açıyor ve arkadaşınızla sizi aynı gruba alıyor.

  Başta da söylediğim gibi bu özellikler henüz Origin betada, eğer bunları denemek istiyorsanız Application Settings > Participate in Origin Client Betas seçeneğini kullanarak beta kaydınızı yaptırabilirsiniz.
   
 2. shaGGy

  shaGGy Üye

  8
  4
  0
  Android 4.1.x Jelly Bean Android browser 4.0
  Yine de steam'a göre çok eksikleri var...
   
  aynstayn bunu beğendi.
 3. TheTeacherFX8

  TheTeacherFX8 Yardımcı Lider

  8
  16
  0
  Windows Chrome 58.0.3029.110
  Eline sağlık abi, güzel özellikler geliyor ama yine de daha çok yolları var gidecek :)
   
  aynstayn bunu beğendi.
 4. aynstayn

  aynstayn Üye

  6
  4
  0
  Android Chrome Mobile 59.0.3071.92
  Gelişmeyi dahada hızlı artırabilirler fakat origin e destekleri yeterli değil henüz.
  TTC Spam Koruma Aktif 20 Haziran 2017 Mesajlarınız Birleştirildi
  Steamın atı Üsküdarı geçti 3-4 defa kopyalamak istemediklerinden güzel fikirler de düşünemediklerinden geliştiremiyorlar
   
 5. warehouseman74

  warehouseman74 Misafir

  0
  0
  0
  Windows 7 Chrome 58.0.3029.110
  Keşke önce platformlarına Türkçe dil desteği verselerdi :(:oops:
   
  MaCiT bunu beğendi.