Call of Duty: Modern Warfare, 64 kişilik savaş modunu deniyor

CinAli83 20 Eylül 2019

 1. CinAli83

  CinAli83 Türk Timi Clan Lideri Site Yetkilisi

  249
  243
  100
  Windows Chrome 76.0.3809.132
  25 Ekim 2019 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için satışa sunulacak olan Call of Duty: Modern Warfare 2019, bir ay önce çok oyunculu sistemini tanıtmıştı. 100 kişilik harita projeleri üzerinde çalışmaya devam eden geliştirici firma Infinity Ward, toplam 64 kişilik multiplayer sistemini test ediyor.Call of Duty: Modern Warfare, 64 kişilik savaş modunu deniyor
  [​IMG]

  Call of Duty Modern Warfare 2019 betası ne durumda?

  Ground War” olarak adlandırılan çok oyunculu savaş sisteminden oldukça umutlu olan yapımcı şirket, önümüzdeki hafta 32 kişilik herhangi 2 takımın birbiri ile kıyasıya savaşacağı atmosferi hayata geçirmek için harekete geçecek.
  21 Eylül 2019 tarihinde başlatılacak olan testler, Karst River Quarry haritasında gerçekleştirilecek. Sadece basın mensuplarına açık olan versiyonunda oynayan bazı haberciler, bu modun Battlefield ile Call of Duty karışımı olduğunu söyledi. Zira onlara göre Ground War sisteminin oynanış yapısı Battlefield’ı andırıyor.

  [​IMG]
  Karst River Quarry isimli haritada kullanılabilen araçlar bulunuyor. Ayrıca “Killstreaks” olarak bilinen arka arkaya öldürme bonusları burada da geçerli. Bir hafta sonra başlayacak olan beta, 23 Eylül 2019 tarihine kadar sürecek. İlgili betaya katılabilmek için herhangi bir şart söz konusu değil. Zira bütün herkes katılabilecek.
  Araç kullanım becerisinin çok kritik bir öneme sahip olduğu bu haritanın kalıcı olup olmayacağı henüz belli değil çünkü Infinity Ward henüz resmi bir açıklama yapmadı. Önümüzdeki günlerde Karst River Quarry adına bir videonun çıkması bekleniyor.