Battlefield V TTK açıklaması Herkes Şok !

CinAli83 24 Aralık 2018

 1. CinAli83

  CinAli83 Türk Timi Clan Lideri Site Yetkilisi

  249
  243
  100
  Windows Chrome 71.0.3578.98
  [​IMG]
  Battlefield V’s TTK changes haven’t been taken well by the community, and DICE will revert all those adjustments back in tomorrow’s update. “After rolling out those changes last week, we’ve listened to your feedback, reviewed our statistical data, and have made the decision to return to the original TTK values seen at launch.”

  Those values go back to their original forms on December 18 at 4:00 PST / 7:00 EST / 12:00 GMT. The Conquest Core mode will be removed, and you won’t see any more core playlists added to the game. There’s no patch necessary for all this – the changes will all happen server-side.


  You die very fast in Battlefield, and BF5 – without these changes – is no exception. The TTK adjustment was intended to give new players a better experience while giving separate options to veterans who wanted a traditional experience. “Clearly we didn’t get it right,” DICE’s Dan Mitre says on Reddit. “Veteran players didn’t ask for the change, but as game developers, we took it upon ourselves to make those changes based on extensive data and deliberation. It truthfully wasn’t an easy decision for us.”

  Efforts to bring in new players will continue in the new year along with further Tides of War content updates. “Our desire to service a game that caters to old and new players will continue. How we get it right isn’t easy, nor will it be quick, and we appreciate when the community comes together and helps us on this journey.”


  Over the weekend, DICE offered a different take on how to fix TTK – simply add more of those core playlists. That wasn’t what the community wanted to hear, which prompted today’s change of heart – and this news has been received much more positively.

  Çevirisi :
  Battlefield V’in TTK değişiklikleri topluluk tarafından iyi bir şekilde yapılmamıştır ve DICE, bu düzeltmeleri yarınki güncellemede geri döndürür. “Bu değişiklikleri geçen hafta yaptıktan sonra geri bildiriminizi dinledik, istatistiksel verilerimizi inceledik ve başlangıçta görülen orijinal TTK değerlerine geri dönme kararı aldık.”

  Bu değerler 18 Aralık'ta saat 16: 00'da (PST / 7:00 EST / 12:00 GMT) orijinal formlarına geri döner. Fetih Çekirdek modu kaldırılacak ve oyuna eklenen daha fazla çekirdek çalma listesi görmeyeceksiniz. Tüm bunlar için gerekli bir yama yok; değişikliklerin tümü sunucu tarafında gerçekleşecek.

  Battlefield'da çok hızlı ölürsünüz ve BF5 - bu değişiklikler olmadan - istisna değildir. TTK ayarlaması, yeni oyunculara daha iyi bir deneyim sunarken, geleneksel bir deneyim isteyen gazilere ayrı seçenekler sunar. DICE’taki Dan Mitre, Reddit’te “Açıkçası doğru anlamadık” dedi. “Tecrübeli oyuncular değişiklik istemediler, ancak oyun geliştiricileri olarak, geniş kapsamlı verilere ve müzakerelere dayanarak bu değişiklikleri yapmayı kendimiz üstlendik. Gerçekten bizim için kolay bir karar değildi. ”

  Yeni oyuncuları getirme çabaları, yeni gelgit savaş içerik güncellemelerinin yanı sıra yeni yılda da devam edecek. “Eski ve yeni oyunculara hitap eden bir oyuna hizmet etme arzumuz devam edecek. Nasıl doğru yaptığımız kolay değil, hızlı olmayacak ve toplumun bir araya geldiği ve bu yolculukta bize yardımcı olduğu için teşekkür ederiz. ”

  Daha fazla bilgi edinin: PC'deki en iyi FPS oyunlarını inceleyin

  Hafta sonu boyunca DICE, TTK'nın nasıl düzeltileceğine dair farklı bir yaklaşım önerdi - bu çekirdek çalma listelerinden daha fazlasını ekleyin. Bu, toplumun duymak istediği şey değildi, bu da bugünün kalbini değiştirdi - ve bu haber çok daha olumlu bir şekilde alındı.
   
  m02-xyz bunu beğendi.