Battlefield V Canlı Tanıtımı: Kaçırmamanız Gereken On Şey

CinAli83 18 Mayıs 2018

 1. CinAli83

  CinAli83 Türk Timi Clan Lideri Site Yetkilisi

  249
  243
  100
  Windows Chrome 66.0.3359.181
  Battlefield V Canlı Tanıtımı: Kaçırmamanız Gereken On Şey
  Bir sonraki Battlefield’ın tanıtımını sakın kaçırmayın; savaş bir daha asla aynı olmayacak

  [​IMG]  23 Mayıs’ta komedyen Trevor Noah ve DICE ekibinin üyelerinin sunacağı Battlefield V Canlı Tanıtımını izleyin. Canlı yayın yaklaşırken sizi bekleyen on önemli gelişmeden bahsetmek istedik.

  1. Yeni bir Battlefield…

  Battlefield’ın sevdiğiniz tüm özellikleri, yepyeni bir deneyimde. Her çatışma birbirinden farklı ve beklenmedik savaş bölgelerinde yaşanıyor. Savaşı baştan aşağı değiştirecek yeni görevleri keşfedin.

  2. …Yeni Bir Atmosfer

  Battlefield 1, oyunculara topyekün savaşı canlandıran eksiksiz 1. Dünya Savaşı deneyimini sundu. Ancak bir sonraki Battlefield başka bir cepheyi konu alıyor. Canlı tanıtımla birlikte oyuncular DICE’ın yeni oyun atmosferi hakkında vereceği ayrıntıları ilk kez öğrenecek.

  3. Battlefield V Geliştiricilerinden Direkt Bilgi

  Önce Trevor Noah’ı, sonra da geliştiricileri izleyin. DICE ekip üyelerinden Andreas Morell (üst düzey yapımcı), Lars Gustavsson (kreatif direktör) ve Daniel Berlin’in (tasarım direktörü) Battlefield V hakkındaki görüşlerini dinleyin.

  4. Eşsiz Çok Oyunculu Anlar

  Tabii ki yeni Battlefield’da da büyük ölçekli bir çok oyunculu mod olacak, ancak Battlefield V bu konuda da çığır açıyor. Birden fazla haritayı ve modu birleştiren çok oyunculu modlara hazır olun; bu sayede daha çeşitli ve heyecan verici Battlefield anları yaşayacaksınız.

  5. Benzersiz Görüntüler ve Sesler

  Battlefield her zaman duyarlılığı yüksek ve sürükleyici bir deneyim sunmuştur; Battlefield V bu konuda da bayrağı devralacak. Çok yakında oynayacağınız bu oyundaki görsel ve işitsel şöleni ilk tecrübe edenler arasında olmak için yayına katılabilirsiniz.

  6. Yeni Modlar ve Deneyimler

  Battlefield 1’deki popüler Operasyonlar modunda birden fazla haritada destansı serüvenlere çıkma fırsatı yakalamıştınız. Acaba takım oyununa odaklanan bu deneyim bir sonraki Battlefield’da olacak mı? Cevabı canlı tanıtımda!

  7. Oyun Mekaniği Değişiklikleri

  Tanıtım yayınından önce tüm ayrıntıları paylaşmak istemiyoruz, ancak heyecan verici oyun mekaniği değişikliklerinin yapılacağına emin olabilirsiniz. Bu nedenle Battlefield V Canlı Tanıtımını gözünüzü bile kırpmadan izlemenizi öneriyoruz.

  8. Trevor Noah

  The Daily Show’un sunuculuğunu yapan ünlü komedyen, bir oyuncu olmanın da ötesinde. Kendisine bilgisayar oyunlarının savunucusu diyebiliriz. Komik, zeki ve bilgisayar oyunlarını çok seviyor... Canlı tanıtımımızı sunmak için Güney Amerikalı bu efsane isimden daha iyisini bulamazdık.

  9. Savaş Hikayeleri Geri Dönüyor

  DICE’ın topyekün çok oyunculu ve tek oyunculu modların ikisine de inancı tam. Canlı tanıtımda oyuncuların gözdesi olan Savaş Hikayeleri hakkında da daha fazla bilgi edinebileceksiniz. Yeni bir atmosferde geçen, daha önce hiç anlatılmamış etkileyici hikayelere hazır olun.

  10. Tüm Spekülasyonlara Yanıt

  Canlı tanıtım yayınını 23 Mayıs’ta 13.00 PT / 16.00 ET / 22.00’de CEST şu adreslerden izleyin:

  Battlefield Ana Sayfası

  https://www.battlefield.com/tr-tr/

  YouTube

  https://www.youtube.com/battlefield

  Twitch

  https://www.twitch.tv/battlefield

  Mixer

  https://mixer.com/battlefield