BATTLEFİELD V AÇIK BETA HAKKINDA DETAYLAR

CinAli83 3 Eylül 2018

 1. CinAli83

  CinAli83 Türk Timi Clan Lideri Site Yetkilisi

  249
  243
  100
  Windows Chrome 68.0.3440.106
  Battlefield V Açık Beta ile ilgili temel konuları geçtiğimiz günlerde paylaşmıştık; kısaca hatırlamak için bu yazımıza göz atabilirsiniz. Ama bu sefer mevzu daha derin. Haydi dalalım!

  Forumlarında bizimle paylaşın. Açık Beta’da sorun yaşarsanız Answers HQbölümüne gidin.
  [​IMG]
  Üzerinde Savaşacağınız Haritalar – ve Oynayacağınız Oyun Modları
  Son Kapalı Alfalarımızdaki Arctic Fjord haritasının karlı Norveç manzaraları geri dönüyor. Bu haritalarda hem Conquest modunda hem de Grand Operation Fall of Norway “günlerinde“ oynayabileceksiniz. Tabii bunlar bildiğimiz 24 saatlik günler değil, oyun günleri olacak. Grand Operations’ta birkaç tane bulunan bu günlerin her birinde ayrı bir oyun modu oynanabilecek.

  Fall of Norway’de 1. Gün Airborne modunda geçecek. Bu modda savaş alanına paraşütle iniş yapacaksınız ve kontrol noktalarına patlayıcıların yerleştirildiği savaşın iki tarafında da yer alabileceksiniz. Breakthrough modunda geçecek olan 2. Günde ise takımınız önemli bölgeleri savunacak veya bunlara saldıracak. Bu modda saldırı düzenleyen tarafta iken agresif olun ve iyi taktikler geliştirmeye çalışın. Savunmada ise anlık planlarla düşmanı uzak tutmaya çalışmalısınız.

  Ayrıca keşfedilmeyi bekleyen yeni bir ortam daha var: Rotterdam. Bu Hollanda şehrinin eski; henüz savaşlarla tahrip olmamış sokaklarında savaşacaksınız. Bu haritaya konuşlanın ve Battlefield‘in en özel oyun modu Conquest’i deneyin. Klasik kurallara döndüğümüz Conquest, iki takımın harita üzerindeki kilit sancakları ele geçirmek için çarpıştıkları 64 oyunculu bir savaş. Bu noktaların çoğunluğunu elinizde tutarak karşı tarafın puanlarını tüketin ve zafere ulaşın.
  [​IMG]
  Bölüğünüzdeki diğer askerlerle birlikte 2. Dünya Savaşı’nın farklı bölüm ve temalarından ilham alan, olaylarla dolu bir maceraya adım atacaksınız. Tides of War’ın her bölümünde oyuncular bir yandan yepyeni oyun oynama şekillerini denerken diğer yandan da Battlefield V‘in en yeni ve en ilginç temalı özel öğelerini kazanma fırsatı bulacak. Açık Beta ile Tides of War’ın farklı bölümlerinin nasıl çalışacağını ilk deneyimleyenlerden biri siz olacaksınız.

  Açık Beta’da Hücum Kıtaları Bölüm Etkinliği’ne katılıp (9 Eylül’den önce olmak şartıyla) verilen görevleri tamamlayarak benzersiz Tides of War Beta Künyesini kazanabilirsiniz. Oyunu almaya karar verirseniz, Battlefield V‘te bu künye sizin olacak. Hücum Kıtaları Bölüm Etkinliği’nin yayınlanacak olan oyunda olmayacağına ve sadece Beta’da olduğuna dikkatinizi çekeriz.

  Hücum Kıtaları Bölüm Etkinliği’nin, Tides of War’un yalnızca küçük bir kısmı olduğunu, çıkacak oyunda daha birçok içeriğin sizi beklediğini unutmayın. Bu görevlerde oyunun akıcılığını nasıl bulduğunuzu mutlaka bizimle paylaşın.

  Sistem Gereksinimleri
  Xbox One sahiplerinin Battlefield V Açık Beta’yı oynamak için bir internet bağlantısına ve bir Xbox Live Gold hesabına ihtiyaçları olacaktır. PlayStation 4’te ise internete bağlantısı olan tüm oyuncular aksiyona dalabilir. PC üzerinden oynayacaksanız, donanımınızın yeterli olup olmadığına bir bakmanızda fayda var. Minimum ve önerilen özellikleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunların sadece Açık Beta’ya özgü olduğunu ve yayınlanacak olan Battlefield V için geçerli olmayabileceğini lütfen unutmayın.
  [​IMG]

  MİNİMUM TEKNİK ÖZELLİKLER

  İS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10

  İşlemci (AMD): AMD FX-6350

  İşlemci (Intel): Core i5 6600K

  Bellek: 8GB RAM

  Ekran kartı (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2GB

  Ekran kartı (NVIDIA): nVidia GeForce® GTX 660 2GB

  DirectX: 11.0 uyumlu video kartı ya da dengi

  Online Bağlantı Gereksinimleri: En az 512 KBPS bağlantı hızı

  Sabit disk alanı: 50GB


  ÖNERİLEN TEKNİK ÖZELLİKLER

  İS: 64-bit Windows 10 veya üstü

  İşlemci (AMD): AMD FX 8350 Wraith

  İşlemci (Intel): Intel Core i7 4790 veya dengi

  Bellek: 16GB RAM

  Ekran kartı (AMD): AMD Radeon™ RX 480 4GB

  Ekran kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 1060 3GB

  DirectX: 11.1 uyumlu video kartı ya da dengi

  Online Bağlantı Gereksinimleri: En az 512 KBPS bağlantı hızı

  Boş Disk Alanı: 50GB
  [​IMG]

  Bu makalede ele alınan oyun içerikleri, oyun mekanikleri ve diğer Battlefield V özellikleri Açık Beta ve oyununun çıkış tarihi arasındaki sürede değişiklik gösterebilir.


  Jonas Elfving


  Konuşlanmaya hazır olun, Battlefield V ön siparişini verin**

  En son Battlefield haberlerini, güncellemelerini, perde arkası içeriklerini, özel tekliflerini ve daha fazlasını (diğer EA haberleri, ürünleri, etkinlikleri ve promosyonları dahil) e-posta yoluyla almak için hemen kaydolun.

  Battlefield Forumlarına göz atın, bizi Twitter ve Instagram'dan takip edin, Facebook’ta beğenin ve YouTubekanalımıza abone olun.

  * KAYDOLMAK BATTLEFIELD V AÇIK BETA’YA ERİŞİMİ GARANTİ ETMEZ. KESİNTİSİZ İNTERNET BAĞLANTISI, EA HESABI, (I) BATTLEFIELD™ V BETA SÖZLEŞMESİ, (II) GİZLİLİK VE ÇEREZ POLİTİKASI VE (III) ORIGIN SON KULLANICI LİSANS ANLAŞMASI'NIN KABULÜ VE ORIGIN İSTEMCİ YAZILIMININ KURULUMU (WWW.ORIGIN.COM/ABOUT). 18 YAŞ SINIRI VARDIR. BATTLEFIELD™ V AÇIK BETA'DA KAYDEDİLEN İLERLEME, ELDE EDİLEN BAŞARILAR, KARAKTERLER, KARAKTER VERİLERİ VE/VEYA DİĞER HERHANGİ BİR DEĞER YA DA STATÜ GÖSTERGESİ, BATTLEFIELD™ V ANA OYUNA AKTARILMAZ. BİR ÖN SÜRÜM YAZILIM OLUP HATALAR/KUSURLAR İÇEREBİLEN BATTLEFIELD™ V AÇIK BETA, AÇIK VEYA İMA YOLUYLA HİÇBİR GARANTİ İÇERMEZ VE "OLDUĞU GİBİ" İLKESİYLE SUNULUR. ŞARTLAR, SINIRLAMALAR VE İSTİSNALAR VARDIR. AYRINTILI BİLGİ İÇİN ea.com/ea-access/terms VE origin.com/store/origin-access/terms ADRESLERİNE BAKIN.

  **ŞARTLAR, SINIRLAMALAR VE İSTİSNALAR VARDIR. AYRINTILI BİLGİ İÇİN ea.com/ea-access/terms VE origin.com/store/origin-access/terms ADRESLERİNE BAKIN.


  Alıntı : BattlefieldV
   
  Son düzenleme: 3 Eylül 2018
  m02-xyz bunu beğendi.
 2. m02-xyz

  m02-xyz Üye

  61
  36
  0
  Android Chrome Mobile 68.0.3440.91
  Bu seride daha doğrusu serinin bu oyununa ön sipariş vermek büyük kayıp.
   
 3. MaCiT

  MaCiT Web Master Site Yetkilisi

  100
  100
  0
  Windows Chrome 68.0.3440.106
  2005 den beri BF oyuncusuyum ilk defa bu kadar isteksiz bekliyorum ve almayacağım