Battlefield kutlaması olan Battlefest 16 KASIM - 27 KASIM Etkinliği

CinAli83 17 Kasım 2016

 1. CinAli83

  CinAli83 Türk Timi Clan Lideri Site Yetkilisi

  249
  243
  100
  Windows XP Chrome 49.0.2623.112
  Yeni Battlefest'te Battlefield'ı Kutlayın
  12 gün sürecek görevler, oyun içi aktiviteler, çekilişler ve daha fazlası

  [​IMG]  Kutlamaya hazır mısınız? Battlefield topluluğunun kutlaması olan Battlefest'in yeni dönemi bugün başlıyor.

  16 Kasım - 27 Kasım arasında Battlefield™ 1 oyuncularını yeni etkinlikler, çekilişler, görevler ve oyun içi aktiviteler bekliyor olacak. Battlefield 4 ve Battlefield Hardline oyuncularına da görev ve XP etkinlikleri gibi sürprizlerimiz olacak.

  Bu Battlefest'in ana fikri, hedefe odaklanmak. Hani şu manga arkadaşlarınızın bazen akıllarından çıkardığı şey. Takım oyunu temalı bu etkinlikte, yalnızca bu hafta katılabileceğiniz bazı görevler ve kazanabileceğiniz ödüller bulunuyor.

  Battlefest'te gerçekleşecek çok sayıda aktiviteyi kaçırmamak için Battlefield 1'e düzenli olarak giriş yapın. 12 gün boyunca sürecek kutlamaların ayrıntılarına aşağıdan göz atabilirsiniz.  [​IMG]


  16 Kasım Çarşamba

  • Battlefest Künyesi: 16 - 27 Kasım arasında Battlefield 1'e giriş yaparak özel bir Battlefest Künyesi kazanın (28 Kasım'da verilir).
  • Battlefield 1 Battlefest Canlı Yayını: Savaş Sisi ve Ekstrem oynanış dahil heyecan dolu Battlefield 1 yayını için 13.00 – 15.00 PT saatleri arasında twitch.tv/battlefield adresinde olun.
  • Özel Oyunlar: Özel Oyunlar menüsüne Ekstrem ve Savaş Sisi'ni ekliyoruz. Bu çok özel oyun modlarını mutlaka deneyin.
  • “Dünyanın En İyi Topluluğu” Künyesi: Bu özel Künye, Fark Yaratanlar tarafından oyunculara dağıtılacak.


  [​IMG]


  17 Kasım Perşembe

  • PTFO Battlefest Görevi: Bu Battlefield 1 görevini tamamlayarak PTFO silah kaplaması elde edeceksiniz. Battlefest boyunca üç ayrı günde Battlefield 1 oynayın ve Operasyonlar'da bir karşılaşma kazanın.
  • Battlefield 1'e Doğru Görevi: Bu görev, Battlefield 4 ve Battlefield Hardline oyuncuları içindir. Bu iki oyundan birinde M1911 ile 25 düşman öldürerek Battlefield 1'de Battlefield'a Doğru Künyesi ve M1911 Boğan silah kaplaması elde edebilirsiniz*.
  • Battlefest Battlepack Güncellemesi: Yeni ve Battlefest temalı bir Battlepack revizyonu yayınlanacak.


  [​IMG]


  18 Kasım Cuma

  • Black Friday İndirimi: Tercih ettiğiniz online satıcıdan Battlefield 1 ve diğer EA oyunlarında büyük indirimler kazanın.
  • #FridayNightBattlefield Battlefest: Battlefield 1 geliştiricisiye karşı karşıya gelmek ister misiniz? Bu özel #FridayNightBattlefield için çok sayıda sunucu hazırladık ve bu etkinlikte özel bir Cuma Gecesi Künyesi dağıtacağız.
  • 2 Kat XP Etkinliği: Battlefield Hardline ve Battlefield 4 oyuncuları 18 Kasım'da oynarken iki kat XP kazanacaklar.
  20 Kasım Pazar

  • Battlefest Topluluk Videoları: En ünlü Battlefield topluluk üyelerinden hedefe odaklanmayı (PTFO) öğrenin.


  [​IMG]


  23 Kasım Çarşamba

  • CTE Gazisi Künyesi: Bu Künye, Battlefield 4 veya Battlefield Hardline'da Topluluk Test Ortamı'na (CTE) katılan oyunculara verilecek.
  25 Kasım Cuma

  • #FridayNightBattlefield Battlefest: DICE geliştiricileriyle Battlefield 1 oynama fırsatı yakalayacağınız bir Cuma Gecesi etkinliği daha.
  • 2 Kat XP Etkinliği: Battlefield Hardline ve Battlefield 4 oyuncuları 25 Kasım'da oynarken iki kat XP kazanacaklar.
  [​IMG]
  Battlefield topluluğunun kutlaması olan Battlefest'e hoş geldiniz…
  16 Kasım - 27 Kasım arasında Battlefield 1 oyuncularını yeni etkinlikler, çekilişler, görevler ve oyun içi aktiviteler bekliyor olacak. Battlefest'in ana teması hedefe odaklanmak. Yalnızca bu hafta elde edebileceğiniz bazı ödüller mevcut, bu nedenle hedefe odaklanmayı unutmayın. Battlefest'te iyi eğlenceler!
  [​IMG]
  Battlefest Battlepack Revizyonu
  Battlefest süresince Battlefield 1'e giriş yaparak özel Battlefest Battlepack Revizyonundan bir Battlepack elde etme şansı yakalayın. Bu Battlepack'lerin ekipmanınız için yepyeni silah kaplamaları ve hatta Manga TP Takviyesi içerebileceğini unutmayın.
  [​IMG]
  Hutier Silah Kaplaması Elde Edin
  Bu yeni “PTFO” silah kaplamasıyla daima hedefe odaklanmayı tercih ettiğinizi gösterin. Bu kaplamayı açmak için yapmanız gereken tek şey Battlefest süresince üç ayrı günde Battlefield 1 oynamak ve Operasyonlar'da bir karşılaşma kazanmak.
  [​IMG]
  Savaş Sisi ve Ekstrem Sunucular
  Yakın muharebeyi seviyor musunuz? Battlefield 1'e gelecek yeni bir Özel Oyun olan Savaş Sisi'ni Battlefest'te deneyin. Savaş Sisi'nde kısıtlı görüş mesafesiyle baş ederken yalnızca yakın muharebe silahlarını ve pistolleri kullanabileceksiniz. Öte yandan, seçkin Battlefield 1 oyuncuları için Ekstrem Sunucular geliyor.

  [​IMG]
  ÖZEL KÜNYELERI AÇIN

  Battlefest yepyeni, harika Künyelerle birlikte geliyor. Battlefest süresince Battlefield 1'e giriş yapanlara özel Battlefest Künyesi (28 Kasım'da); Battlefield 3, Battlefield 4 veya Battlefield Hardline sahiplerine Gazi Künyesi verilecek.
  [​IMG]
  Battlefield 4 ve Battlefield Hardline
  Battlefest, tüm Battlefield severlere hitap ediyor. Battlefest süresince herhangi bir Battlefield 4 veya Battlefield Hardline çok oyunculu moduna ve haritasına girip M1911 ile 25 kez düşman öldürün, Battlefield 1'de M1911 “Boğan” silah kaplaması ve Battlefield 1'e Doğru Künyesi kazanın.

  Kaynak : Battlefield 1 ve Battlefest
   
  m02-xyz ve Chnkync bunu beğendi.