Battlefield 5 karşımıza çok fazla eksik ile çıkacak

CinAli83 9 Eylül 2018

 1. CinAli83

  CinAli83 Türk Timi Clan Lideri Site Yetkilisi

  249
  243
  100
  Android Chrome Mobile 68.0.3440.91
  [​IMG]
  Battlefield 5 karşımıza çok fazla eksik ile çıkacak

  Battlefield 5, bunca eksiğe rağmen çıktığında almaya değer mi dersiniz?

  yapılan bir duyuru ile birlikte 1 ay gibi bir süre için ertelendi. Buna rağmen Battlefield 5 çıkışında bir sürü eksik ile karşılaşacağız gibi görünüyor. En başta, War Stories modundaki eksikten bahsedelim. Battlefield 1’da 6 bölüm bulunurken, Battlefield 5 4 bölüm ile çıkacak ama bir süre sonra 5. de eklenecek. Çoklu oyuncu haritalarında da eksikler göreceğiz gibi görünüyoz. Zira, EA tarafından onaylanan bilgiye göre 8 adet harita olacak. Battlefield 1’da ise 10 harita vardı.

  Battlefield 5 bu kadar eksiğe rağmen değer mi dersiniz?
  Battlefield 5 içerisindeki bunca eksiğe rağmen, oyun içerisinde çıkış itibari ile bulunacak olan güzel şeyler de var elbette. Bunlardan biri de, oyunun en iyi çoklu oyuncu tecrübesini sunan Grand Operations. Ayrıca, Conquest, Team Deathmatch ve Domination da oyun içerisinde çıkış esnasında bulunacak. Fakat Battle Royale modu olan Firestorm bekleyenlere kötü haberimiz var. Zira, çıkış esnasında Firestorm göremeyeceğiz. Eğer bir karşılaştırma yapmak gerekirse Battlefield 5, içerisinde 4 çoklu oyuncu modu ile karşımıza çıkıyorken Battlefront 2, 6 çoklu oyuncu modu ile bizlere sunulmuştu.

  Leadergamer.com.tr Tavsiye Ediyor


  Buraya kadar oyunun eksiklerinden bahsettik fakat hiç mi iyi bir şey yok oyun ile ilgili? Battlefield 5, zamanla ücretsiz indirilebilir içerikler ile kendini geliştirmeyi hedefliyor. Ayrıca, oyun içerisinde ganimet kutuları da bulunmayacak. Tides of War ve Firestorm modları da, çıkışını gerçekleştirdikleri an itibari ile fazlasıyla güzel olacak gibi görünüyor. Fakat, Battlefield 5’ın çıkışı esnasında bu kadar eksik olması da, gerçekten üzmüyor değil.

  Alıntı Leadergamer.com.tr
   
  m02-xyz bunu beğendi.
 2. bjk_haninge

  bjk_haninge Üye

  3
  1
  0
  Windows Chrome 69.0.3497.81
  karakteri gelistirme olayi biraz eksik bence, oyunu gec alanlar level yapmis olanlarla kiyasla daha ''kötu'' silahlarla baslayacak, BF1'de zamanla silahlar aciliyordu ama yine sifirdan baslarken birden fazla silah secenegi vardi. insallah sadece beta'da tek silahla baslaniyordur.

  /emre
   
  m02-xyz bunu beğendi.
 3. EmreBOYLU-82

  EmreBOYLU-82 Üye

  5
  6
  0
  Android Chrome Mobile 68.0.3440.91
  Oynanabilirlik konusunda yine çok eksik var. 2. Dünya Savaşı oyunu yapıyorsun ama 2. Dünya Savaşında çok fazla ön plana çıkmış olan sniperları hiçe sayıp vücuttan vurduğunda 56 - 60 civarı hasar veriyorsun. STG silahı bile daha stabil ve uzağa mermi atabiliyor. Karşında STG li biri varsa 2-3 mermide indiriyor seni. Sen nişan alsan da adam salladığı tutturma şansın olmuyor. Sürekli sapma yapıyor. Dün akşam son girdiğimde anladım ki sniper oynayanları pusmaya zorlayan bir oyun var şu anda. Hiç bayrağa gitmedim roterdam da. 32 adam vurdum (28'i kafadan) ve 1. Oldum. Takım da kazandı. Olay sadece kill almaya dönüyor gibi bunun düzelmesi şart. Ayrıca gerçek anlamda bir sniper kafaya atış yapmaz. BF sürekli buna zorluyor sniperları. Kendine gel DICE
   
  m02-xyz bunu beğendi.
 4. m02-xyz

  m02-xyz Üye

  61
  36
  0
  Android Chrome Mobile 68.0.3440.91
  1942 yi düşünüyorumda pehhhh. Ne oyunmuş be. Battlefield V de neymiş. Battlefield 1 in modifiye edilmiş daha canlı renk eklenmiş hali. Gereksizlikler diz boyu. CoD bile sniperlara vücuda tek atma olayını vermiş Battlefield da yok ne kadar acınası ve ne kadar yazık. Battlefield 3 Forever.
   
  MaCiT ve EmreBOYLU-82 bunu beğendi.
 5. MaCiT

  MaCiT Web Master Site Yetkilisi

  100
  100
  0
  Windows Chrome 68.0.3440.106
  Enes ile kısmen aynı görüşteyim ilk defa kötü ve olumsuz yorum yapacağım battlefield hakkında , battlefield 1'in güncellenmiş halini sunarken hiç utanmıyorlar.Sanki oyuncular acele acele oyun istiyor hatalar ile dolu beta (birisi çıkıp der beta zaten hataları bulmak için biliyorum)bu kadar çok olduğu için kendileri bile şaşırdı ve çıkış tarihi ertelendi.Ayrıca bıktık arkadaş eski savaş dan modern savaş istiyorum (modern anlamı:uzay değil, günümüz demek) ben 1 ve 4 ile devam edeceğim koleksiyonumda V yeri olmucak....