Battlefield 5 için ön sipariş seçeneği açıklandı

CinAli83 8 Haziran 2018

 1. CinAli83

  CinAli83 Türk Timi Clan Lideri Site Yetkilisi

  249
  243
  100
  Windows Chrome 67.0.3396.62
  EA DICE’ın geçtiğimiz günlerde kısa süreli bir canlı yayında tanıttığı sevilen savaş oyunu serisi Battlefield’ın yeni oyunu Battlefield 5 için ön sipariş seçeneği şimdi Türk lirası üzerinden de oyuncuların kullanımına sunuldu. Oyun serinin bir önceki oyunundan sonra yaşanan 2. Dünya Savaşı döneminde geçecek. Oyun duyurulduğu zamandan beri EA’in oyun dağıtım platformu Origin üzerinden sipariş edilebilmekteydi fakat Türk lirası ile ödeme seçeneği mevcut değildi. Şimdi oyunun ön sipariş seçeneğine Türk lirası ile de erişilebiliyor.
  [​IMG]
  Battlefield 5 çıkış tarihi
  Oyunun serinin bir önceki oyunu gibi Dünya Savaşı zamanında geçtiğini fakat bu sefer atom bombalarının da işin içine karıştığı 2. Dünya Savaşı sırasında geçtiğini yukarıda belirtmiştik. Yeni dönem değişikliğine ek olarak bir çok yenilik getirecek. Bu değişikliklerin en başında siper kazma ve duvar örme mekaniklerinin oyuna eklenecek olması. Bu özellikler Battle Royale oyunu Fortnite’tan tanıdığımız yapı mekaniklerine benzer duyuluyor fakat 2. Dünya Savaşı sırasındaki bir muharebede nasıl olacak bekleyip göreceğiz. Buna ek olarak oyun, aynı zamanda artık oyunculara karakterlerini özelleştirme imkanı sağlamakta. EA, oyun için herhangi bir Premium seçeneğinin planlanmadığını böylece her oyuncunun çıkacak her haritaya ve oyun moduna erişebileceğini duyurmuştu. Oyuncuların oyun içi alışveriş işlemlerini sadece kozmetik değişiklikler için kullanacağını da eklemişti.

  Ek olarak serinin yeni oyunu, son oyunundan tanıdığımız Savaş Hikayeleri modunu da içerecek. Bu modda oyuncular çok oyunculu oyun modundan sıkıldıkları zamanlarda 2. Dünya Savaşı’nın bilinmeyen cephelerinde savaşan askerlerin hayatlarına göz atabilecek ve onların yaşadıklarını yaşayabilecek.

  Battlefield 5 ön sipariş yolu ile nasıl satın alınır?
  Bahsettiğimiz gibi oyun, EA’in oyun dağıtım platformu Origin üzerinden Euro para birimi kullanılarak ön sipariş seçeneği ile sipariş edilebilmekte. Ancak bu siparişler Euro üzerinden olduğu için güncel döviz kurları uygulanmakta ve fiyatlar Türk lirası cinsinde büyük meblağlara erişmekte. Oyunu Euro kullanarak almak istemezseniz Playstore üzerinden ön sipariş seçeneğinden faydalanabilirsiniz.
   
  MaCiT ve TerribleCemo bunu beğendi.
 2. TerribleCemo

  TerribleCemo Forum Moderatörü

  30
  17
  0
  Windows Chrome 67.0.3396.79
  Türk lirası ile originden alırsak misal oyun 59 euro iken biz 59tl ye mi sahip olacağız yoksa yine Türk Lirası olarak satılcak fakat güncel döviz kuruyla mı satılacak
   
 3. warehouseman74

  warehouseman74 Misafir

  0
  0
  0
  Windows 7 Chrome 67.0.3396.87
  59€ ile güncel döviz kuru üzerinden fiyatlandırma yapılacak.