Battlefield 5 açık beta tarihi belli oldu!

TerribleCemo 26 Ağustos 2018

 1. TerribleCemo

  TerribleCemo Forum Moderatörü

  30
  17
  0
  Windows Chrome 68.0.3440.106
  [​IMG]


  NVIDIA tarafından yeni 20 serisi grafik kartları tanıtılırken sürpriz bir duyuru daha yapılmış durumda. Yılın merakla beklenilen oyunlarından Battlefield 5 açık beta tarihi sonunda belli oldu.

  Battlefield 5 açık beta 4 Eylül’de başlıyor!
  [​IMG]


  NVIDIA CEO’su Jensen Huang, Electronic Arts ve DICE yapımı Battlefield 5 açık betası için erken erişim tarihi olarak 4 Eylül gününü paylaştı. Bundan 2 gün sonra, yani 6 Eylül günü ise betanın herkes için açılmış olacağı belirtiliyor.

  Oyuncular için beta ön yüklemesi 3 Eylül tarihinde başlayacak. Eğer oyun için ön sipariş vermişseniz veya EA Access, Origin Access ve Origin Access Premierüyesiyseniz de 4 Eylül’de oyunu erkenden deneme şansını elde edeceksiniz.

  [​IMG]
  Beta oyuncuları, Rotterdam haritasında Conquest modunu oynayabilecekler. Bu haritayı geçtiğimiz hafta yayınlanan Gamescom fragmanından hatırlayanlarınız olacaktır. Arctic Fjord haritasında ise Breakthrough ve Airborne Grand Operations oynanabileceği açıklanıyor. Bunlara ek olarak, Tides of Warkampanyasından bir bölüm de yine oyunculara sunulacaklar arasında. Bu bölümü tamamlayanlara oyunun tamamı çıktığında takabilecekleri özel bir künye de hediye edilecek.


  Açık betanın hangi tarihte sonlandırılacağı konusunda ise şimdilik bilgi verilmiyor. Elbette sürenin çok da uzun tutulacağını beklememek gerekiyor. Beta sürenin PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için mevcut olacağını da not olarak düşelim.