Battlefield 4 de Türkün Gücünü Göstermeliyiz ...

Ozel Türk Tİmi 7 Şubat 2018

1. Arkadaşlar selam ..
    Ben Mert ..
    Battlfield 4 uzun zamandır oynamıyorum dogruya dogru ama cok da bilgili değilim bu konuda !
    Sitenizi google aracılıgıyla buldum.
    Direk konuya girmek gerekirse ne kadar çok türk klanı olursa o kadar iyi ...
    Bence herkes burada kendi klanını olusturabilsin oneri de bulunuyorum sadece :)
    Katılmak yada katılmamak onların elinde olur.
    Avrupada bu oyunda herkes güclü bizde gücümüzü cok saglam gosterelim.

İnsallah kendimi ifade etmişimdir.
    Bakalım bana destek veren kac kısı cıkacak.

KubilayBozkurtTC bunu beğendi.
  2. talgn

talgn Üye

16
    14
    0
    Windows Firefox 58.0
    Bence çok gereksiz saçma klanlar olacağına bir tane SAĞLAM,GÜÇLÜ, bir klan olursa daha çok ses getirir. Kısa vadeli değil uzun vadeli ama sağlam bir klan gerekli bu yüzden, bizde bu yüzden varız. ;)

Son düzenleme: 7 Şubat 2018
  3. Saçma klanlar evet bazı kısımlar dogrudur ama bu hep aynı olacak değil ...
    Amac Türk klanları birlesip onlara en agır darbe vurmak bence en mantıklısı böyle değil mi ?
    Tek klan üzerinde gitmek her ne kadar güzel bir sey olsa da diğer türklerin birlesmesini neden sıcak bakmadın merak ettim?
    Sakın yanlıs anlamayın sizin tim dünyanın en iyi timi olabilir ve ben bununla gurur duyarım. Hatta ne kadar bir türk timi iyiyse onlarla hepten gurur duyarım.
    Yanlıs anlasılmak istemiyorum. Sadece fikrimi onerimi yerine getirdim. Zaten iyi oyuncu olmadıgımı da belirttim baya pismem lazım ...
    Sadece bf fanıyım koyu ve avrupalıları mahfetmek süper olurdu ... :)
    Dinlediğin için teşekkürler.

CinAli83 bunu beğendi.
  4. talgn

talgn Üye

16
    14
    0
    Windows Firefox 58.0
    Bunları yapıcak insanlar var mı bilemem. Ama dediğinde haklılık payı tabiki var kim istemez ki Türklerin sözü geçsin oyunda ki bu bence şuan mümkün gözükmüyor dediğin kimse bunun altına giripte sorumluluk almaz alamaz herkes o kadar kişiyle ilgilenip klanla ilgilenmek kolay şeyler değil burda önemli olan tek şey olan bir şeyi bence daha iyi hale getirmek. Türk Timi olarak bizim amacımız da bu.

Ozel Türk Tİmi bunu beğendi.
  5. CinAli83

CinAli83 Türk Timi Clan Lideri Site Yetkilisi

190
    204
    100
    Windows Firefox 58.0
    Nasıl bir destek isterniz acaaba ?