Battlefield 3 Operation Firestorm

qokh4n 12 Haziran 2017

 1. qokh4n

  qokh4n Üye

  51
  44
  0
  Windows 8 Chrome 58.0.3029.110
  Operation Firestorm

  [​IMG]
  Oyun: Battlefield 3
  Bulunduğu Savaş: 2014 Savaşı
  Yer: Azadegan Petrol Sahası, İran
  Oyun Türleri: Tüm ana oyun türleri
  Operation Firestorm : Battlefield3 'de bir haritadır. Harita İran'da Azadegan petrol sahasında kuruldu ve USMC , Rus Kara Kuvvetlerine bağlıydı . Harita Hazar Sınırına benzer birçok araçla büyük çapta . Bu harita genelde PDW'ler ve av tüfeği için depoların içinde sıkı ve kapalı kavgalar, araçların bulunduğu her bir bayrak arasında orta mesafeli kavgalar ve birçok yüksek konuma sahip son derece uzun görüş hatları Sniping ve SOFLAM kullanımı için idealdir.

  Ana Tema
  ABD ve Rusya, İran'ın en büyük petrol kaynağı olan büyük miktarda saldırı düzenledi. Bu alanın korunması, sektörün ve temel tesislerinin tam kontrolünü sağlayacaktır.

  Conquest
  Hafif nakliye araçları ve araç-üstü ekipmanlar, tüm bayraklarda patlayabilir. Diğer tüm ekipman dağıtımlarda ortaya çıkar. Her ekip harita boyutuna bağlı olarak üç ila beş tank alır.

  Karayolunun güneyindeki tüm bayraklar, ilgili çatılarından yakalanabilir, böylece helikopterler saldırganlara inebilir veya düşebilir. Piyade burada bulunan yük konteynırları içinde korunabilir. Küçük yollar, bu bayrakları doğrudan güneydeki başka bir yolla birlikte komşularıyla ilişkilendirir.

  Birleşik Devletler Deniz Piyade ------------------------------Rus Askeri Kuvvetleri
  Kolordusu
  Hafif Araç: Growler ITV-------------------------------------------------Hafif Araç: VDV Buggy
  Ana Savaş Tankı: M1A2 Abrams----------------------------------------Ana Savaş Tankı: T-90
  Uçaksavar aracı: LAV-AD (PC)-----------------------------------------Uçaksavar aracı: 9K22 Tunguska
  Helikopter: AH-1Z Viper-------------------------------------------------Helikopter: Mil Mi-28 Havoc

  UH-1Y Venom------------------------------------------------------------ Ka-60 Kasatka
  Jet: F/A-18E Super Hornet----------------------------------------------Jet: SU-35BM Flanker-E
  Yerleşik silahlar: Centurion C-RAM-------------------------------------Yerleşik silahlar: Pantsir-S1

  BGM-71 TOW-----------------------------------------------------------9M133 Kornet
  Construction Site (A)
  Bölgede bitmemiş binalar ve vinç serileri bulunmakla birlikte yakalama bölgesi aslında bitmiş iki binayı (ofisler ve depo) kapsamaktadır.

  Warehouse (B)
  Bu alan iki binalardan yakalanabilirken üçüncü bina kuzeydoğuya bulunuyor. Ordu karakolunun bittiği yola paralel yükselen bir boru hattı var.

  Filling Station (C)
  Burada, güneyde tek katlı bir bina ile birlikte büyük bir rafineri yapısı ve kamyon dolum istasyonları görünür. Binanın yakınındaki bazı yakıt depolama tanklarına havai geçit bağlantısı bağlanır. Uzun baytlı damıtma kulesi hava ile ulaşılabilir ve tüm bayrakları görüntüleyebilir. Büyük petrol rezervuarları helikopterler için koruma sağlayabilir.

  Offices (D)
  (Conquest Large) Burada bitmemiş binalar ve inşaat vinci görünür. Bitmiş ofis binası işgal edilebilir veya yıkılabilir. Karayolu yakınında çerçeveye bir yerleşik silah rampası yerleştirilmiştir.

  Army Outpost (E)
  (Conquest Large) Gabion çizgileri içine taşınabilir binalar ve topçu kurulumları seti bulunur. Dört açıklık araçların geçmesine izin verir. Bir araç öncesi başlatıcı doğuya doğru Ofisler karşısında. Bir gözetleme kulesi güneydoğuya bakmaktadır.

  Tasarımcı Notu
  "En büyük ve en araç dostu haritamız olan Operation Firestorm, aşırı uçlara götürülen klasik Battlefield oyunudur. Büyük boyutlu ve bazı bulmaca becerileri ile Battlefield'ten en büyük haritalarından biri olan üç Atacama Çölü'nü yerleştirebilirsiniz: Bad Company 2 - Firestorm Operasyonunun oynanabilir alanı içinde: Bu bir yönde yanan petrol alanlarının diğer yöndeki açık mavi gökyüzüyle tezat oluşturduğu geniş açık bir çöl haritasıdır. Alanı şantiye noktalarında , piyade takımlarını Yüksek mevkilerde saklayın, araçları tespit edin ve Mortar veya RPG ile aşağı indirin. "