Battlefield 3 Noshahr Canals

qokh4n 12 Haziran 2017

 1. qokh4n

  qokh4n Üye

  51
  44
  0
  Windows 8 Chrome 58.0.3029.110
  Noshahr Canals
  [​IMG]
  Oyun: Battlefield 3
  Bulunduğu Savaş: 2014 Savaşı
  Yer: Noshahr, İran
  Çatışma Türü: Kombine Silahlar
  Oyun Türleri: Tüm ana oyun türleri
  Noshahr Canals : Battlefield 3 standart baskısında mevcut dokuz çok oyunculu haritadan biridir .Harita İran'daki Noshahr Limanı'nda ayarlanır. Bu harita kentsel ve kırsal alanları daha endüstriyel bir ayara tezat oluşturuyor. Noshahr Canals piyade kara taşıtları ve tekne oyunlarının bir karışımını içeren endüstriyel bir liman olarak hizmet etmek üzere kuruldu ve konsollara mobil anti-uçak özelliği kazandıran tek orijinal haritaydı.

  Ana Tema
  ABD Deniz Piyadeleri, İran sahilindeki Noshahr Canals tarafından büyük bir limana karşı grev başlatıyorlar. Stratejik olarak önemli olan liman, derin su gemilerinin kargo ve gerekli malzemelerin yükünü boşaltmasına olanak tanır.Amerikalıların temel hedefi şu anda Rus kuvvetlerinin kullandığı bir iç hava alanını ele geçirmek olacak. Bununla birlikte, misyonun başarısı, Denizcilerin kendi limanına ne kadar çabuk ayak basabileceği üzerine tamamen bağlı olacaktır.

  Rush
  Saldırganlar saldırıya USS Essex gemisinde başlar ve bu şekilde amfibi araçlarla köprübaşına ulaşabilir. AMTRAC genellikle hücum takımının tek zırhlı aracı olduğu gibi, hedeflerin herhangi birine çıkmak için gerekli yanı sıra Sert Tabanlı Tekneler , bir UH-1Y taşıma helikopteri ve AH-6J izci helikopteri. Alternatif olarak oyuncular aynı zamanda kıyıya da yüzebilirler ancak yüzücüler savunmasız olduklarından bu genellikle en az ulaşma yoludur. Savunucular için 9K22 Tunguska özellikle saldıran piyade RHIB botları UH-1Y Venoms ve AH-6J Little Birds'ı kolayca yok edebileceğinden, ilk üssü korumak için hayati öneme sahiptir.

  Birleşik Devletler Deniz Piyade ------------------------------Rus Askeri Kuvvetleri
  Kolordusu
  Hafif Araç: M1114 HMMWV-------------------------------------------------Hafif Araç: Gaz-3937 Vodnik
  Ağır Tanklar: AAV-7A1 AMTRAC-------------------------------------------AğırTanklar: Yok.
  Uçaksavar aracı: LAV-AD (PC)---------------------------------------------Uçaksavar aracı: 9K22 Tunguska
  Helikopter: UH-1Y Venom , AH-6 Little Bird-------------------------------Helikopter: Yok.
  Tekneler: RHIB -------------------------------------------------------------Yekneler: Yok.


  Aşama 1
  Birinci hedefler Dry Dock'un yanında bir depoda, diğeri kalay kaplı kulübede bulunur. Savunuculara yalnızca bir mobil hava aracı ve bir Vodnik sunuluyor.

  Aşama 2
  kinci hedefler Tren Yardında bulunur. Biri bir nakliye konteynırında, diğeri tek büyük binanın yakınında tutuluyor.

  Aşama 3
  Üçüncü hedef grubu, tepeye oldukça yakın birbirlerine yerleştirilmiştir. Biri bir barakada, diğeri arkasında karanlık bir odada bulunur.

  Aşama 4
  Dördüncü hedefler dizisi, bir tanesi depoda, diğeri de yol boyunca dökülen bir tenekede Rus Fetih dağıtımında tepenin aşağısında yer almaktadır.

  Aşama 5
  Son hedefler Rus Fetih Büyük dağıtımında yolda bulunabilir. Biri kıyı boyunca bir depoda, diğeri de bazı yakıt tanklarına yakın yol boyunca bulunur.