Battlefield 3 Damavand Peak

qokh4n 11 Haziran 2017

 1. qokh4n

  qokh4n Üye

  51
  44
  0
  Windows 8 Chrome 58.0.3029.110
  Damavand Peak
  [​IMG]
  Oyun: Battlefield 3
  Bulunduğu Savaş: 2014 Savaşı
  Yer: Damavand Dağı, İran
  Oyun Türleri: Conquest Team Deathmatch Kadrosu Deathmatch Rush

  Damavand Peak : İran'ın en yüksek zirvesinde yer alan Damavand Dağı'nda Battlefield 3'te yer alan bir haritadır . Haritanın ayırt edici özelliği, Rush gametype'de M-COM istasyonlarının 2. ve 3. setleri arasında beş yüz metre taban sıçraması .


  Ana Tema : Sağlam bir dağlık bölge, Rusya veya ABD birliklerinin sektördeki muharebe operasyonlarında başarılı olup olmadığına karar vermede önemli bir rol oynamaktadır; çünkü alan ana radar tesislerinin ev sahisındadır.


  Birleşik Devletler Deniz Piyade ------------------------------Rus Askeri Kuvvetleri

  Kolordusu
  Hafif Araç: M1114 HMMWV-------------------------------------------------Hafif Araç: Yok.
  Ana Savaş Tankı: M1A2 Abrams----------------------------------------Ana Savaş Tankı: T-90
  Helikopter: AH-6J Little Bird--------------------------------------------Helikopter: Z-11W
  Yerleşik silahlar: Centurion C-RAM-------------------------------------Yerleşik silahlar: 9M133 Kornet


  Aşama 1
  Rush'taki ilk hedefler dağın bir bölümünün yarısının altındadır ve çitlerle çevrili bir iletişim kulesi içindeki iki bina arasında bölünmüştür. Saldırganlar dış destekleri kullanarak Alfa yakınındaki beton duvara kolayca tırmanabilirler. Alpha batıdaki binanın hemen dışındadır yakınlardaki bazı kaplar rahat bir saklanma yeri sağlar. Bravo iki katlı bir taşınabilir aygıtın altındadır. Saldırganların yalnızca bir Humvee ve C-RAM'leri var savunmacılar bir gözlem helikopteri kullanabilirler.
  Aşama 2
  İkinci hedefler yaklaşık 500 metrelik uçurumun kenarında bir helikopter pistinde bulunur. Alpha iki katlı bir binada yer alır ve Bravo bir duvara, kaplar arasında yerleştirilir. Savunmacılar avcı helikopterlerini korurken, saldırganlar sadece Humvee'lerini önceki aşamadan taşıyor.
  Aşama 3
  Saldırganlar helikopter alanından Fabrika Vadisine doğru 500 metrelik bir dalış yapıyor ya da keşif veya nakliye helikopterine biniyorlar. Saldırganlar helikopterleri temizlemeyi veya helikopterlerini düşman tarafından çaldırılmalarını veya atlamayı yapmadan önce öldürmeyi düşünmelidirler.

  Alfa fabrika kompleksinin içine yerleştirilir ve Bravo bir kapta bulunur. Fabrikadaki iki üst alan aşağıda alanların net bir şekilde görülebilmesini sağlar ve fabrikanın çatısı, savunulması gereken diğer popüler bir alandır. Doğudaki yollar ve yapılar Bravo bölgesine bakmaktadır.
  Aşama 4
  Dördüncü hedefler seti helikopter kullanımını büyük ölçüde azaltıyor ancak saldırganın konuşlandırılmasının karşısındaki girişten tünel içinde bir gözlem helikopteri uçurmak mümkün. Her iki takımın da şimdi kendi tankları var. Savunmacıların ayrıca tünel sisteminin merkezinde bir Kornet yerleşimi var.

  Hedefler büyük madencilik tünelleri içinde yer almaktadır. Tünelin geniş bir geçit yolu ve iki dar alt tünel vardır. Alpha bir kaya yığınının ve bir inşaat / maden aracının yanında yer alır. Bravo iki katlı bir binanın birinci katında bulunuyor.
  Aşama 5
  Bu amaçlar seti Madencilik Kampında bulunurken, Alpha bir kalay çatı barınağı altında, Bravo ise bayrağın yakınındaki taşınabilir alanların içinde.

  Saldırganlar tanklarını kaybederler ancak nakliye helikopterlerini (yüksek helikopterde) ve HMMWV'yi korurlar.

  Tasarım Notları
  "Dahası Base Jump olarak da bilinen Damavand Peak, oyuncuların atlama yapabilmesini istediklerini düşünüyor ve en yüksek yükseklik farklarımızı bir Battlefield haritasında sunuyor ... Rush ve Squad Rush'daki saldırganlar, Bir madencilik tesisinin üstündeki dağ sırtı Vadiye inmenin tek yolu 500 metreden iniş yapmaktır. Saldırganların haritaya ilerlemesinin ardından araç hareketi o kadar çok olur ve ayrıca büyük bir tünel bölümü de açılacaktır. Haritanın altındaki dağ tarafı ve başlangıç konumuna baktığınızda görünümü muhteşem. "

   
  Son düzenleme: 11 Haziran 2017