Battlefield 1'e Supply Drop modu geliyor

warehouseman74 13 Haziran 2017

 1. warehouseman74

  warehouseman74 Misafir

  0
  0
  0
  Windows 7 Chrome 58.0.3029.110
  [​IMG]

  Battlefield 1'in hafta sonu EA Play E3 basın toplantısı sırasında Name Of The Tsar ile ilgili yeni ayrıntılar açıklandı. Yeni silahlar, haritalar ve Operasyonlar ile birlikte, Name Of The Tsar oyuncuları Tedarik Bırak adlı yeni bir oyun moduna tanıtacak.
  Tedarik Bırakma Modu Nasıl Çalışır?
  Battlefield 1 Supply Drop modu, tedarik güçlerini ve kaynakları artırmak için ekipleri sanal bir römorkörle birbirine karşı sokacak. Hedef, düşman ekibinin yapamamasından önce havadan besleme düşüşünü yakalamak ve en yakalama puanı olan takım kazanmaktır. Tedarik düşüşleri tipik olarak cephane veya ekibiniz için sağlık yardımları gibi bonus kaynakları içerir, ancak tedarik düşüşleri, yakalanan takımın savaşta önemli bir yer edinmesine yardımcı olan araçlar veya Elite Sınıfı pikaplar da sunabilir.


  Yeni Supply Drop oyun modu şu anda E3'te oynanabilir ancak Battlefield 1'de yeni modu deneyimlemek için bu yazdan sonra çıkacak genişlemeyi beklemek zorunda kalacağız.
  Oyun modu Name Of The Tsar , Mosin-Nagant M91 gibi Battlefield 1'e 11 yeni Rus temalı silahın yanı sıra Birinci Dünya Savaşı'nda Lupkow Geçidi, Albion da dahil olmak üzere altı yeni Rus haritası ekleyecek , Galiçya ve Brusilov Keep.Yukarıdaki resmi teaser fragmanında yeni haritalara hızlıca göz atabilirsiniz.

  Name Of The Tsar genişleme paketi ile, karla kaplı Rusya cephesine sabit kıyı tabancaları pilleri ve "yeni mızrak ve gelişmiş at taşıma seti" de dahil olmak üzere birkaç yeni araç ve taktik mekanik getiriyor.

  Name Of The Tsar, Eylül 2017'de piyasaya sürülecek ve Battlefield 1 Premium Pass kapsamında yer alıyor. O zamana kadar, oyuncular Battlefield 1'in planlanan yaz içeriğinin bir parçası olarak iki yeni gece haritasından ve bir Ağustos güncellemesinden yararlanabilirler.Nivelle Geceleri haritası bu ay gelirken, Ödül De Tahure Temmuz ayında satışa sunulacak.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Haziran 2017
  MaCiT, AntenTamircisi ve shaGGy bunu beğendi.