Battlefield 1'de En İyi Silah Hangisi?

ReconKibo 24 Ocak 2017

 1. ReconKibo

  ReconKibo Üye

  5
  5
  0
  Windows Chrome 55.0.2883.87
  Bildiğiniz üzere Battlefield ailesine daha 3 ay önce katılan Battlefield 1 için her yeni oyunda olduğu gibi sıkça sorulan sorulardan bir tanesi de en iyi silah hangisi?Ancak maalesef öyle bi durum yok.Battlefield 1’de tek bir “en iyi” silah yok, ancak duruma göre diğerlerinden çok daha iyi olan silahlar kesinlikle var. Hep avantajlı olmak için hangi tür silahı ne zaman kullanmak gerektiğini öğrenmek gerekli.Hangi sınıfı tercih ettiğiniz ve oynayış stilinize kadar birçok konu silahın işe yararlılığını değiştirebilir.Aşağıda atacağım videoda Jackfrags isimli Youtuber kendi favori silahlarını videoda paylaşmış bulunmakta.Bu videoyu seçme sebebim Battlefield 1' in resmi sitesinde olması ve videonun kısa olması.İngilizce olması size birşey kaybettirmeyecek.Ben de elimden geldiği kadar siz videoyu izledikten sonra aşağıda favori silahlarla ilgili birkaç paylaşımda bulunacağım.İyi seyirler...
  Taarruz Sınıfı Favori
  Silah Hellriegel 1915:Taarruz sınıfınız 10. seviyeye ulaştığında açabileceğiniz bu hafifmakinalı tüfek(SMG)savaş alanında size özellikle yakın ve orta mesafede yüksek seviyede avantaj sağlayacaktır.Başlangıç olarak 60+60 mermi kapasitesine sahip bu silah keskinliği ve az tepme oranı ile taarruz sınıfı oyuncularının olmazsa olması diyebilirim.Özellikle 3.3 saniyelik şarjör değiştirme hızı sizi savaş alanında durdurulamaz yapacaktır.

  Sıhhiye Sınıfı Favori Silah Autoloading 8.25 Extented:Sıhhiye sınıfı oynuyor ancak objektifleri de almak istiyorsanız bu silah tam size göre.Şarjör kapasitesinin fazla olması ve diğer iki autoloading silahlarına göre tepmesinin az olması nedeniyle tercih edilen bir silah.Ancak nişan alma yeteneğiniz iyi ise Marksman versiyonunu kullanmak sizin için daha avantajlı olacaktır.

  Takviye Sınıfı Favori Silah Bar M1918:Bu sınıfta oynayanların birçoğu bilir ki takviye sınıfı silahları yüksek şarjör kapasiteli olur ve oynarken en çok zevk aldığımız şeylerden biridir belki de bu.Ancak bu silahı mükemmel ve değişken yapan özelliklerinden bir tanesi sadece 20 mermisinin olması.Oynarken yakında mesafade ne kadar güçlü olduğunu siz göreceksiniz.Denemeye değer bence.

  Gözcü Sınıfı Favori Silah Martini-Henry Infantry:Oyundaki en iyi silahlardan biri olan bu silah diğer nişancı tüfekleri gibi fazla şarjöre ve şarjör değiştirme hızına sahip olmasa da ortalama bir uzaklıktan 100 hasar çıkarabileceğiniz mükemmel bir silah.20 m ile 100 mt arası ortalama hemen her şekilde tek mermi ile düşmanı etkisiz hale getirebilirsiniz.Diğer keskin nişancı tüfekleri gibi uzun mesafede kullanmasak da keskin nişancıların favori silahı haline geleceğinden şüphem yok.

  Eğer sizlerin de Battlefield 1 için favori silahlarının mevcut ise görüş ve önerilerinizi yazmaktan çekinmeyin.Vakit ayırdığınız için teşekkürler.İyi oyunlar dilerim.
   
  darksword1978 bunu beğendi.
 2. TR-Ekrem

  TR-Ekrem Üye

  4
  9
  0
  Unknown Opera Mobile 42.0.2246.112628
  Benim favorilerim ise Destek-Bar fırtına Taarruz-automatic fırtına Sıhhiye-Mondragon k.Nişancı Gözcü-Russia k.Nişancı
   
 3. darksword1978

  darksword1978 Türk Timi Clan Yardımcı Lider

  22
  18
  0
  Windows Chrome 55.0.2883.87
  taarruz sınıfı benım favorim
   
 4. ReconKibo

  ReconKibo Üye

  5
  5
  0
  Windows Chrome 55.0.2883.87
  Her ne kadar BF 1 oyununda tecrübem olmasa da taarruz sınıfı silahlarının yakın ve orta mesafede gerçekten çok iyi iş yaptığını düşünüyorum.
   
 5. BjorN

  BjorN Üye

  1
  2
  0
  Windows Chrome 57.0.2987.133
  martini-henry :)
   
  Son düzenleme: 28 Kasım 2017
  CinAli83 bunu beğendi.
 6. RhllorChrist

  RhllorChrist Üye

  3
  1
  0
  Windows Chrome 57.0.2987.133
  hiç katılmıyorum
  Taaruz: Model 10a fabrika
  Destek oynayanları pek sevmem ama bar teleskopik
  Sıhhıye: Mondragon fabrika
  Gözcü: m.95 gewehir