Battlefield 1'de Bizi Bekleyen Gelişmeler

HAWKSON 4 Mayıs 2017

 1. HAWKSON

  HAWKSON Forum Moderatör

  40
  16
  0
  Windows 7 Chrome 55.0.2883.87
  Battlefield 1'De Bizi Bekleyen Gelişmeler

  Aylık güncellemeler, Birlikler, genişletmelerle ilgili yeni bilgiler ve daha fazlası

  [​IMG]


  Şimdi Battlefield™ 1 oynamanın tam zamanı. Battlefield 1 They Shall Not Pass ile ilgili yaptığınız güzel yorumlar bizi heyecanlandırıyor. Büyük bir çalışma sonucu ortaya çıkan bu genişletmeyi bizim kadar beğendiğiniz için çok mutluyuz. Ve bu sadece bir başlangıç!

  Hadi bizi bekleyen gelişmelere göz atalım.

  Aylık Battlefield 1 Güncellemeleri

  Battlefield 1'de size en iyi oyun deneyimini sunmak bizim en büyük amacımız. Geçmişte bunu mevsimlik yamalarla gerçekleştiriyorduk. Battlefield 1'in içerik zenginliğini göz önünde bulundurarak güncellemeleri aylık olarak yapmaya karar verdik. Bu yeni tempoyla birlikte oyunla ilgili isteklerinizi her zamankinden daha hızlı bir şekilde gerçekleştireceğiz.

  Sizden aldığımız geri bildirimleri herkesin seveceği test edilmiş geliştirmelere dönüştürmek bizim için çok önemli. Fikirlerinizi denemek ve bu oyunu daha da iyi hale getirmek için Topluluk Test Ortamını kullanacağız.

  Yeni Birlikler

  Güncellemeler demişken, Bahar Güncellemesinin yayınlanmasına az kaldı. Bu güncellemede merakla beklenen bir özellik bulunuyor: Birlikler. Artık arkadaşlarınızla organize bir şekilde işbirliği yapabilecek, seri bir biçimde ve birlik olarak zafere ve hedeflerinize ulaşabileceksiniz. Birlikler ve Bahar Güncellemesiyle ilgili daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

  Oyun Geliştirmeleri ve Operasyonlardaki Değişiklikler

  Yeni içeriklerimizi planlarken sizin görüşlerinizi göz önünde bulundurduk. Oyunu mümkün olduğunca hatasız hale getirmek için yapmamız gereken bazı çalışmalar var. Mayıs Güncellemesinde Battlefield 1'de geçirdiğiniz zamanı daha kaliteli hale getirmeye odaklanıyoruz.


  İlgileneceğimiz konulardan bazıları, karşılaşmalara katılmanızı (özellikle Operasyonlarda) kolaylaştırmak ve oynanışla ilgili bazı sorunları mücadelenin daha dengeli ve adil olmasını sağlayacak şekilde düzenlemek. Ayrıca geliştirme ekibimiz, yakında yayınlamayı planladığımız Battlefield 1 Sunucu Kirala Programıyla ilgili bir özellik güncellemesi üzerinde çalışıyor.  [​IMG]


  Yeni Battlefield 1 Genişletme Paketleri*

  Bizi bekleyen gelişmelerden söz etmişken, yeni genişletmelere yer ayırmamak olmaz. Her pakette yeni haritalar, silahlar, vasıtalar ve oyun modları olacak. 1. Dünya Savaşı hakkında sizinle paylaşacağımız çok şey var!  [​IMG]


  Battlefield 1 In The Name Of The Tsar'da Doğu Cephesi'ne katılıp Rus ordusuyla birlikte savaşırken vahşi çatışmalara tanıklık edecek ve Rusya'nın soğuğunu iliklerinize kadar hissedeceksiniz (bu gönderideki konsept inceleme görsellerine göz atabilirsiniz). Rus ordusunun kullandığı yepyeni taktiklere hazır olun. Buz soğuk, fakat çelik daha da soğuk...  [​IMG]


  Okuduğunuz için teşekkürler. Yeni gelişmelerin sizi de en az bizim kadar heyecanlandırdığını umuyoruz. Geri bildirimlerinizi göndermeye devam edin. Savaş alanında görüşmek üzere!

  Aleksander Grøndal, Battlefield 1 Baş Yapımcısı
  Andrew Gulotta, Battlefield 1 Yapımcısı

  Kaynak: battlefield.com
   
  Son düzenleme: 4 Mayıs 2017
  CinAli83 bunu beğendi.