Battlefield 1 Ekim 2016'Da Çıkıyor

MaCiT 8 Mayıs 2016

 1. MaCiT

  MaCiT Web Master Site Yetkilisi

  100
  100
  0
  Unknown Chrome Mobile 50.0.2661.89
  Battlefield 1 Ekim 2016'Da Çıkıyor

  Battlefield 1 Xbox One, Origin (PC) ve PlayStation 4'te 21 Ekim'de çıkıyor.

  [​IMG]

  Kafanızı kaldırıyorsunuz ve açılan ateşle paramparça olmuş uçakların Londra'ya kar gibi yağan enkazını görüyorsunuz. Doğuda savaşın harap ettiği Fransa'da, korku salan zırhlı tanklar her şeyi dümdüz ederek darmadağın olmuş şehirlerde ilerliyor. Güneyde, alev alev yanan İtalyan sahilinden sonra, dünyanın bugüne kadar gördüğü en güçlü silahlarla donanmış askerler, Arap çöllerinin kum dağlarında taarruza kalkıyor. Topyekün savaşın doğuşu işte bu manzaralarla başlıyor. Sadece Battlefield 1'de.

  Battlefield 1 Xbox One, Origin (PC) ve PlayStation 4'te 21 Ekim 2016'da tüm dünyada çıkıyor ama siz bu oyunu çok daha önce oynayabileceksiniz. Ayrıntılı bilgi az sonra.

  Battlefield 1 ile FPS tarihinin en büyük ve en dinamik savaşlarını yaratırken hayranların bu serinin en sevdiği özelliklerini oyuna katmaya çalıştık. 1. Dünya Savaşını inanılmaz bir dönem yapan şeylerden biri de, savaşın içerdiği ileri teknolojiydi. Takip eden yüzyılın savaşlarında hepimizin aşina olduğu büyük kara, hava ve deniz savaşlarından çok güçlü ve etkili silahlara kadar neredeyse her şey ilk bu savaşta görüldü. Diğer Battlefield oyunlarında kullandığınız teknolojinin çoğu, tanklar, uçaklar, makineli tüfekler ve toplar, bu dönemde mükemmelleşti ve klasik Battlefield DNA'sını öne çıkardı.

  Eski dünyanın yok olarak yerini yeni dünyaya bıraktığı bir ortamda, Sadece Battlefield'da görebileceğiniz beklenmedik anlar yaşayacak ve 64 oyunculu dev savaşlara katılabileceksiniz. Yıkımın dozunu da biraz artırdık; savaş alanında yeni sürprizlere hazır olun.  [​IMG]


  Battlefield 1'i hemen oynamak istiyorsanız, uzun süre beklemek zorunda değilsiniz. 12 Haziran'da Los Angeles ve Londra'da gerçekleştirilecek EA Play etkinliklerinde oyun içinden ilk görüntüleri yayınlayacak ve katılımcıların oyunu bizzat denemelerine izin vereceğiz. Kaydolup bu etkinliklere katılın, oyunu herkesten önce siz oynayın.

  Oyunu çıkmadan önce oynamak için tek şansınız EA Play değil. Önümüzdeki aylarda bir Açık Beta sürümü de dahil olmak üzere başka fırsatlar da olacak (Battlefield Insider'a kaydolursanız buna da biraz daha erken erişim kazanabilirsiniz). EA Access veOrigin Access üyeleri de çıkış tarihinden önce kısa bir süreliğine oyunu oynayabilecek.  [​IMG]


  Kalbiniz güm güm atıyor mu? İnanın biz de çok heyecanlıyız. Önümüzdeki haftalarda yeni haberlerle karşınızda olacağız. Şu tarihi takvimlerinizde işaretleyin: Battlefield 1 Xbox One, Origin (PC) ve PlayStation 4'te 21 Ekim'de çıkıyor.
   
  Son düzenleme: 10 Mayıs 2016