Battlefield 1 Apocalypse'i Oynamak İçin Beş Harika Neden

warehouseman74 21 Şubat 2018

 1. warehouseman74

  warehouseman74 Misafir

  0
  0
  0
  Windows 7 Chrome 63.0.3239.132
  [​IMG]

  İtilaf ve İttifak güçlerinin durmaksızın çarpışmasıyla çıkmaza giren savaşta zafere ulaşmaya çalışın. İşte dünyanın sonu,işte kıyamet.

  1 – Birinci Dünya Savaşı'nın En Ünlü Muharebelerinin Oluşturduğu AtmosferBattlefield 1 Apocalypse'in yepyeni haritalarında cehennemi andıran bölgeleri keşfedin. Alpler'in tepelerinde veya harap olmuş savaş alanının çamurlu siperlerinde savaşırken her an hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Hangi haritada olursanız olun savaşın etkilerini birebir hissedeceksiniz.
  2 – Gaz Maskeli AtlarDüşmanlarınıza korku salan gaz maskeli atlar yalnızca Battlefield 1 Apocalypse haritalarında. Zehirli gaz saldırılarına karşı tam korumaya sahipler, ancak Apocalypse haritalarının tehlikeli bölgelerinde ilerlerken bir elinizle de kendi maskenizi korumak zorundasınız.
  3 – Hırslı Koleksiyonerler ve Pro'lar İçin Onlarca Açılabilir ÖğeYepyeni Silah Hedefleriyle daha fazla silah açın ve çeşitli Hizmet Hedeflerini tamamlayarak çok özel Künyeleri kazanma şansı elde edin. Pro oyuncular, yeni bir Uzmanlık türü olan Acı'yı çok sevecek. Acılar, askerinize zorluk çıkarmak üzere tasarlanan dezavantajlardır. Ölü Sayısı (her doğmada 200 puan kaybı) veya Paranoya (gaz maskesini çıkartamama) gibi Acıların etkisindeyken skor tablosunda zirveye tırmanarak kendinizi kanıtlayın.
  4 – Yakından Öldürmek İçin Eşsiz FırsatlarUmudun tükendiği anlarda gözü kara davranılır. Battlefield 1 Apocalypse sahipleri, yakın muharebe envanterlerinde Satır ve bomba seçeneklerinde doğaçlama bomba olduğunu görecekler. Ayrıca Battlepack’lerden puzzle parçaları toplanarak Levye de açılabilir.
  5 – Livens Havanı ile Günü Kurtarın ve Yüksek Puan ToplayınBattlefield 1 Apocalypse haritalarında konuşlandığınızda gözlerinizi henüz görülmeyen sabit silah Livens Havanı'ndan ayırmayın. Havana benzer bu mekanizmayı kullanıp ateşleyerek düşmanınızı zehirli gaz bulutunda boğun. Düşmanları bombardıman yağmuruna tutun, savaşın gidişatını tersine çevirin ve deneyim puanlarını toplayın.

  PASSCHENDAELE HARİTASI
  SOMME NEHRİ HARİTASI
  CAPORETTO HARİTASI  Aşağıdaki videoda bu yeni haritadan görüntülere ek olarak DLC ile gelecek olan yeni silahları da görebilirsiniz.


  Apocalypse ile birlikte gelecek olan yeni silahlar ise şunlar: AA Rocket Gun, Camera Pigeon, Chauchat-Ribeyrolles SMG, Howell Rifle, LMG 08/18, Livens Projector, M1917 Enfield Rifle, Meat Cleaver, Mk6 Revolver, Prybar ve Ross Rifle.

  Yeni DLC ile gelen haritalar ve silahlar hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz,iyi oyunlar :)
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Şubat 2018
  m02-xyz bunu beğendi.
 2. Adig3

  Adig3 Üye

  6
  6
  0
  Android Chrome Mobile 64.0.3282.137
  Birinci neden sizlersiniz :)
  Güzel insanlar
   
  m02-xyz ve talgn bunu beğendi.